Uykusuzluk ve ağrılarla başa çıkma yöntemi önerisi

Tooflesss

Decapat
Daha fazla  
Merhaba, çok uzatmayacağım;

Günlerdir, haftalardır belki de aylardır mal gibiyim. Artık sarhoşluğu da geçti bu dümdüz mal gibiyim. Sebebi ise uykusuzluk ve ağrılar. Geceleri uyuyamıyorum gündüzleri kalkamıyorum, kalktığımda her yerim sızlıyor çok halsiz ve yorgun oluyorum. Tam ne olduğunu bilmediğim bir şekilde iki göğüs arasında ağrı oluşmaya başladı, belki akciğer borusundan sebepli belki kemik bilmiyorum anlamıyorum ama ağrı girdiğinde nefes almam da hareket etmem de çok zor oluyor.

Her yerim uyuş uyuş, aklım buz misali donuk oluyor. Ne yaparsam yapayım bu geçmiyor ve artık kafayı yemek üzereyim. Psikolojik bir şey olabilir diye düşünmeye başladım (bu zamana kadar farklı sebeplerden dolayı birçok tahlil yapıldı ve hepsi her seferinde temiz çıktı). Bir psikoloğa veya bir doktora gitmeden önce sizlerin de fikrini almak istiyorum, bu uykusuzluk ve ağrılar sizce nasıl geçer?

O anlık şey ile çok boş yapmışım. Yüksek ihtimalle sebebi psikolojik. İlgilenen ilgilenmeyen herkese teşekkür ederim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Kalp sıkıntınız var mı? Atış bozukluğu vs. . Kalp sorunları uyuşma ağrı halsizlik yapabiliyor. Doktora gitmen en iyisi.

Kalp sıkıntınız var mı? Atış bozukluğu vs. . Kalp sorunları uyuşma ağrı halsizlik yapabiliyor. Doktora gitmen en iyisi.
Uzun zamandır çeşitli ağrılarım mevcut ancak çoğu test temiz olduğunu söylüyor. İlk mesajı o anki doluluk ile yazmışım. Sorunların kaynağının psikolojik olduğunu düşünmekteyim ki çok yüksek bir ihtimalle bir çok şeyin sebebi bu. Ailemi ikna edebilirsem profesyonel bir destek almayı planlamaktayım.

Geri
Yukarı