Bannerlord düşük FPS sorunu

İşletim sistemi
Windows 10

0-FuRKaN-0

Hectopat
Sistem özelliklerim şunlar:

Ryzen 5 2600X.

16 GB RAM (3200 MHz)

GTX 1050 Ti.

Dostlarım oyunda FPS sorunu yaşıyorum. Bir arkadaşımda da GTX 1050 Ti var orta ayarlarda 70 FPS aldığını söylüyor ben 60 göremiyorum, üstelik onun 8 GB RAM'i var.
İşlemcisi 2400G ayrıca SSD'si yok. Aklımda bazı sorular var oyunu ne kadar söylesem de Crack'li indirdi. Ben Steam üzerinden oynuyorum bunla alakalı olabilir mi?
Haritada zaten FPS'im çok düşük kendisi 120 FPS aldığını söyledi. Beni bu konuda aydınlatacak biri var mı?

Sistem özelliklerim şunlar:

Ryzen 5 2600X.

16 GB RAM (3200 MHz)

GTX 1050 Ti.

Dostlarım oyunda FPS sorunu yaşıyorum. Bir arkadaşımda da GTX 1050 Ti var orta ayarlarda 70 FPS aldığını söylüyor ben 60 göremiyorum, üstelik onun 8 GB RAM'i var.
İşlemcisi 2400G ayrıca SSD'si yok. Aklımda bazı sorular var oyunu ne kadar söylesem de Crack'li indirdi. Ben Steam üzerinden oynuyorum bunla alakalı olabilir mi?
Haritada zaten FPS'im çok düşük kendisi 120 FPS aldığını söyledi. Beni bu konuda aydınlatacak biri var mı?
Benim gtx 1080 ultrada 20fps alır bazı sahneler bazen donar düşüpe alsam ancak sabit 70-100 görürüm yani arkadaşın seni yemiş

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı