Bannerlord Hakkında Düşünceleriniz

Arthas Menethil

Kilopat
Makaleler
7
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Ryzen 5 5600X | Asrock AMD RX6700 Xt Challenger D | Gigabyte B550M D3SH | XPG D10 2x8 GB 3200 MHz | Kioxia Exceria 1TB | Toshiba 1TB 5200 RPM | Deepcool CC560 | COOLER MASTER MPE 750W +80 Bronze | Asus VP249QGR
Selamlar dostlar malum yıllardır beklenen oyun sonunda çıktı kimi sevmedi yetersiz buldu, kimi çok sevdi yeterli buldu siz bu konu da neler düşünüyorsunuz? Parası uygun mu? Oyun sizi tatmin etti mi? Oynanışı beğendiniz mi? Grafikler ve buglar hakkında neler düşünüyorsunuz?

Selamlar dostlar malum yıllardır beklenen oyun sonunda çıktı kimi sevmedi yetersiz buldu, kimi çok sevdi yeterli buldu siz bu konu da neler düşünüyorsunuz? Parası uygun mu? Oyun sizi tatmin etti mi? Oynanışı beğendiniz mi? Grafikler ve buglar hakkında neler düşünüyorsunuz?
Kergitler Türkdür :D.
Türklere özel indirim olacak diyorlardı olmadı.

Aşırı uzun loading ekranları ve sık sık FPS dropları olmasaydı da saatlerce oynayabilip güzel bir değerlendirme yazabilseydim keşke. Optimizasyonunun acilen geliştirilmesi gerek.

Optimizasyonu beğenmedim. Ayarları yükseltmeme rağmen FPS değişmiyor aksine bazen artıyor bile.
FPS droplar da cabası.

Grafik olarak 2020 yılına göre beklentinin aşağısında maalesef. Ancak bütçe sıkıntılarından dolayı çok yapacak bir şey yok. Bug sorunları da zamanla düzelteceklerdir. Oyun hala erken erişimde. 1 yıla yakın bir süre erken erişim devam edecek diyorlar. Yani oyunun tam olarak oturması için 1 yılımız var.

Ek Açıklama 2020-03-31 113242.jpg

img-ictigiotguzelgelinceaglayanzencioldbutgold-88.jpg

Özeti yaptım sanırım 😅.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı