Mount & Blade II : Bannerlord hemen alınmalı mı?

MertEren94

Hectopat
Bannerlord'u bekliyorum ve alacagım ama erken erisimde almadan önce indirimi beklesem mi (oyunu çıktıgı an hemen oynamak istiyorum ama ben paraya gereksiz önem veren birisiyim eger ben aldıktan sonra indirime girerse üzülürüm).
Çıktıktan sonra ne zaman indirime girer?

Son düzenleyen: Moderatör:
Yani zaten ülkemize özel bir fiyatla çıkaracaklarını söylemişlerdi. Ben olsam hemen alırdım. Çünkü geliştirme sürecinin bu kadar uzun sürmesinin sebeplerinden birisi oyunu ilk çıkardılarında sağlam çıkarmak. Yani bug'sız, hatasız. Yamaya gerek olmadan.

Yani zaten ülkemize özel bir fiyatla çıkaracaklarını söylemişlerdi. Ben olsam hemen alırdım. Çünkü geliştirme sürecinin bu kadar uzun sürmesinin sebeplerinden birisi oyunu ilk çıkardılarında sağlam çıkarmak. Yani bug'sız, hatasız. Yamaya gerek olmadan.
Ama oyun erken erişimde çıkacak. Ama yinede ben eminimki oyun bitmiş olduğunu hissettirecek.

Nasıl ya, Şubat 2020'deki versiyon tam sürüm olarak çıkmayacak mıydı? Haydaa :D
Yok ya keşke öyle olsa. Hem oyun şubatta'da değil mart'da çıkıyor. Siz iyice karıştırmızsınız :D
Bir şey soracağım. Multiplayerı single gibi köylerden adam toplayıp diğer oyuncularla mı savaşılıyor? Yani kısaca Multiplayerı singleın online oyuncularla oynanan hali mi?
2 tane mod var. Biri Captain modu. Bu modda her takımda beş oyuncu var ve her oyuncunun altında 10-15 tane bot var bu botlar sizin seçtiğiniz sınıftan oluyor ve siz bu birlikleri yönetip karşı yenmeye çalışıyorsunuz. Bide ölge ele geçirme var. Yine 5'li takımlar halinde 3 tane bölge geçirip belli bir puana ulaşmaya çalışıyorsun.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı