Bannerlord için overlock yapmak

Windows kendisi driver yükler diye hiç girmedim. Bilgisayara virüs bulaşır diye çok dikkat ettim bu sefer.
Hatta bugün gözden kaçırdığım şunlar varmış ki az önce kurdum.
VC_redist.x64
DİRECTX

Ekran kartı driver yükleyeceğim şimdi biraz araştırıyorum.
AMD'nin sitesine girip ufak bir gezinti ile kendi ekran kartınızın sürücüsünü bulabilirsiniz.

Ekran kartı driver, VC_redist.x64 , dricetx yükledikten sonra görüntü daha net ve anlamsız şekilde daha aydınlıktı. (Düşük, ve en yüksek ayarda olması fark etmedi bu arada. Ya da bana öyle geldi.)

Oyun için sitenin resmi forumunda bazı şeyleri önerdiler. Mesela
1-sadece steam de no browser kullanarak görev yöneticisindeki 9 kalemden 2 kaleme düşürdüm ki belleğe çok iyi geldi.
2- Bellek için Memory Cleaner diye bir program kurulmasını tavsiye ettiler ki Bellek %80 geçtiğinde her 5 dk bir kendini temizliyor. Zararlı mı değil mi bilmiyorum.

Sanal bellek de var ama bilmediğimden pek denemedim.
Bu ikisin uyguladım şimdilik, test etmedim.
Link vermek yasak mı bilmiyorum. Bir kaç daha ayar var. Google yazarsanız başlık olarak çıkıyor.
FPS Çözüm Önerileri (Ceviri)
Yeni konu açmak istemedim. Şuan ki ram ile beraber ddr4 ram kullanabilir miyim ?

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı