Bannerlord kardeşim öldü

Geç buldum çabuk kaybettim. Kuzaitler savaşta kardeşimi öldürdü. En son bir oyun karakterine Ghost öldüğünde üzülmüştüm. Sinirden gördüğüm tüm kuzait lordlarının kafasını kesiyorum. Kuzaitlere soykırım yaptım, 9300 askerden 3800 küsur askere düştüler. Urkhunait hanedanı yeryüzünden silindi. Taziyelerinizi bekliyorum arkadaşlar :(

Eki Görüntüle 651340

Lahmacunlar ne taraftaydı? :( çok üzülüyoruz.

Geri sar dirilsin. Oyun sonuçta bu, neden bu kadar ciddi cevaplar verilmiş anlamadım.
Mesajlar ciddi değil ki. Ama konu biraz ciddi. Anlattığım kadar olmasa da üzüldüm be. Oyunun başında kaçırmışlardı yeni bulmuştum. Bumin Kağan ve İstemi Yabgu gibi dolanıp birlikte kaleler fethediyorduk. Sağlık olsun.

Geç buldum çabuk kaybettim. Kuzaitler savaşta kardeşimi öldürdü. En son bir oyun karakterine Ghost öldüğünde üzülmüştüm. Sinirden gördüğüm tüm kuzait lordlarının kafasını kesiyorum. Kuzaitlere soykırım yaptım, 9300 askerden 3800 küsur askere düştüler. Urkhunait hanedanı yeryüzünden silindi. Taziyelerinizi bekliyorum arkadaşlar :(

Eki Görüntüle 651340
Allah rahmet eylesin abi başın sağolsun Allah kimseye kardeş acısı yaşatmasın :(

Yeni konular

Geri
Yukarı