Bannerlord krallığın başına geçme

alidmr

Hectopat
Arkadaşlar merhaba. Misal ben kuzaitlerin lideri olmak istiyorum yani monchugun yerine ben geçmek istiyorum oyunda böyle bir şey mümkün mü?

Mo
Monchug öldüğünde seçim oluyor sen krallıkta en nüfuzlu kişi olursan geçme ihtimalin var başka yol yok belki bir modu olabilir.
Bunun için Monchugun tüm klanın da ölmesi mi gerekir ? Hayır yazık olur yani klanın başına geçmek için save-load ede ede ailesini tüm üyelerini ortak savaşta okla öldürürsem :D
Çok teşekkür ederim bilmiyordum klan seviyesinin 6 olması gerektiğini tekrardan teşekkür ederim.
Abo. Desene daha çok yolum var Kuzaitin başına geçmek için :D

Mo

Bunun için Monchugun tüm klanın da ölmesi mi gerekir ? Hayır yazık olur yani klanın başına geçmek için save-load ede ede ailesini tüm üyelerini ortak savaşta okla öldürürsem :D

Abo. Desene daha çok yolum var Kuzaitin başına geçmek için :D
Ülke hanedanın ortak malı değil. Aslında ırklara göre böyle özellik getirilmeli. Mesela Türklerde sadece Memlüklerde komutanın tahta geçmesi gibi bir durum var. Oyunun sistemi Bizans sistemi tamamen.

Evet klan seviyen 6 olup krallıktaki lordlarla ilişkin iyi olmalı, kral ölünce yerine seni seçiyorlar.
Hortlatıyorum evet ama klan seviyem daha 3 bile değilken sadece Monçuk'un kızını abime alınca, kralın vefatı sonrası beni hükümdar seçtiler. İlişki bile kasmamıştım kimseyle, turnuva girip demircilik kasarken kral oldum. :D Belki yeni güncellemelerle değişmiştir.
1642153887775.png

Yeni konular

Geri
Yukarı