Bannerlord neden tutmadı?

Gerçekten adamlar çok güzel meblalar kazandı. Keşke nasip olsa da bir oyun şirketi de ben açsam.
5df7150617aca919b4946c83.jpg

Bu arkadaş ile ortak olduk oyun şirketi kuracağız.

Oyunu çıktığı ilk gün aldım girdiğimde ki yüzümde ki hayal kırıklığı anlatılmaz. Berbat birşeydi nerdiyse bitmiş diye çıkaracakları oyun oynanmıyordu bile. Bu yüzden tutmadı. Modding tools çok geç çıktı. Hata dan geçilmiyor. 304 saatlik oynayış süremde hep aynı şeyleri yaptım çok sıkıyor, çeşitlilik yok. Birde Hatadan geçilmiyor o kadar çok kaydım bozuldu ki sinirim bozuldu artık yeni kayıt açmaktan.

Oyunun çıktığı zaman tuttuğunu düşünüyorum. Ama yapısı gereği çoğu kişi 100 saat gömüp kenara koydu. Erken erişimden çıkınca insanlar tekrar 50-100 saat gömerler diye düşünüyorum.

Oyunu çıktığı ilk gün aldım girdiğimde ki yüzümde ki hayal kırıklığı anlatılmaz. Berbat birşeydi nerdiyse bitmiş diye çıkaracakları oyun oynanmıyordu bile. Bu yüzden tutmadı. Modding tools çok geç çıktı. Hata dan geçilmiyor. 304 saatlik oynayış süremde hep aynı şeyleri yaptım çok sıkıyor, çeşitlilik yok. Birde Hatadan geçilmiyor o kadar çok kaydım bozuldu ki sinirim bozuldu artık yeni kayıt açmaktan.
Hocam Warband'ı yıllarca modlar sayesinde oynadım. Bu oyuna mod bile yapılmıyor ne yazık ki.

Hocam Warband'ı yıllarca modlar sayesinde oynadım. Bu oyuna mod bile yapılmıyor ne yazık ki.
Hocam yani oyuna girdim aldığımda harita 40-50fps savaşa giriyorum 95fps 5 çapulcuyla savaşıyorum adama vurucam 2fps'e düşüyor oyun 20saniye bekletiyor envanteri açmak 30 saniye sürüyordu bir adamla görüşeceksen gene çok bekliyordun sıkıyordu yani 20dk sonra "bunla uğraşılmaz"diyip çıkıyorduk, yani bu şekilde oynanabilir mi? Tamam şimdi performans sorunları düzeldi ama içerik yok. Modsuz oyun çok boş ama mod yüklüyorsunuz gelecek güncellemede kaydınız bozuluyor.

Hocam yani oyuna girdim aldığımda harita 40-50fps savaşa giriyorum 95fps 5 çapulcuyla savaşıyorum adama vurucam 2fps'e düşüyor oyun 20saniye bekletiyor yani bu şekilde oynanabilir mi? Tamam şimdi performans sorunları düzeldi ama içerik yok. Modsuz oyun çok boş ama mod yüklüyorsunuz gelecek güncellemede kaydınız bozuluyor.
Aynen öyle.

Geri
Yukarı