Bannerlord Steam'den mi alınmalı Epic'ten mi?

Bannerlord almak istiyorum. Epic'te 180 Steam'de 350. Epic'ten alırım ama mod vesaire çok kullanıyorum. Öte yandan Steam daha pahalı ne önerirsiniz?

Yani size "Aynı marka ve model ürüne 180 mi verirsiniz, 350 mi?" diye sorsak buna vereceğiniz cevap neyse burada da aynı. Steam bağımlılığına gerek yok şu Dolar kuruyla hele. 20-30 TL fark olsa hadi neyse oyunlarınızı genelde Steam'de biriktiriyorsanız ve orada bir arkadaş kitlesi kurduysanız Steam'den alın denebilir ama iki katına yakın bir fiyat var. Nerede ucuzsa oradan alınmalı oyunlar.

Kalite farkı yok derken? Steam'de direkt atölye erişimi var neden bahsediyorsun. Launcher farkı var daha kaliteli Steam'in Launcher'ı.

Steam Launcher'i için niye 430 TL fark ödeyeyim kardeşim kafan nasıl keşke tale Launcher olsa da böyle sorunlar olmasa.

Yani size "aynı marka ve model ürüne 180 mi verirsiniz, 350 mi?" diye sorsak buna vereceğiniz cevap neyse burada da aynı. Steam bağımlılığına gerek yok şu dolar kuruyla hele. 20-30 TL fark olsa hadi neyse oyunlarınızı genelde Steam'de biriktiriyorsanız ve orada bir arkadaş kitlesi kurduysanız Steam'den alın denebilir ama iki katına yakın bir fiyat var. Nerede ucuzsa oradan alınmalı oyunlar.

10 20 TL fark olsa neyse ama 400 TL fark var 400 TL fark vereceğime Torrent kullanırım ama neyse ki Epic ve Microsoft var <3

Steam Launcher'i için niye 430 TL fark ödeyeyim kardeşim kafan nasıl keşke tale Launcher olsa da böyle sorunlar olmasa.

Steam Launcher'ın birçok özelliği var üstüne Steam'den alınca puan dükkanı için puan da veriyor üstüne XP de alıyorsun oyun başı ve inceleme yazma gibi şeylerede erişebiliyorsun. Siz sadece oyunu açmak için kullandığınızdan size bir fark yok gibi geliyor olabilir.

Nerede ucuzsa oradan al. Steam'den mod indiremem diye endişelenme SteamCMD ile indirebiliyorsun. Modları kurmak bir tık uğraştırıyor ama sorun olacağını sanmıyorum.

Steam Launcher'ın birçok özelliği var üstüne Steam'den alınca puan dükkanı için puan da veriyor üstüne XP de alıyorsun oyun başı ve inceleme yazma gibi şeylerede erişebiliyorsun.

Taleworlds forum: Merhaba
Onun dışında XP almak hiçbir işime yaramaz ve 430 TL fark için taleworldsun sitesinden bile alırım.

Steam Launcher'ın birçok özelliği var üstüne Steam'den alınca puan dükkanı için puan da veriyor üstüne XP de alıyorsun oyun başı ve inceleme yazma gibi şeylerede erişebiliyorsun.

Hocam sizin bahsettiğiniz ek avantajları kullananlar zaten Steam'den alsın. Benim gibi sadece eğlencesine farklı oyunlar oynayan kitle için XP, dükkan, atölye vs hikaye şeyler. Zaten bunlar bir kişi için bu kadar önemliyse benim Epic'ten 10 TL'ye aldığım oyuna 300 TL verebilir keyfi bilir yani.

Hocam sizin bahsettiğiniz ek avantajları kullananlar zaten Steam'den alsın. Benim gibi sadece eğlencesine farklı oyunlar oynayan kitle için XP, dükkan, atölye vs hikaye şeyler. Zaten bunlar bir kişi için bu kadar önemliyse benim Epic'ten 10 TL'ye aldığım oyuna 300 TL verebilir keyfi bilir yani.

Evet bende bundan bahsediyorum, haklısın.

Kardeşim XP kazanınca ne oluyor eğlenmek için oynamıyor musun?

Kardeşim XP kazanınca ne oluyor eğlenmek için oynamıyor musun?

Bende 2058 oyun var maksimum 600'ünü oynamışımdır bu 600'den 200üde açıp kapatmışımdır GoW, Elden Ring, Uncharted gibi oyunları ve birçok AAA'yı da alıp oynamadım. Oyunları çoğunlukla koleksiyon amaçlı alıyorum. Steam'den oynayınca o oyunu Steam sana ona göre oyunlar öneriyor bir de. Hedefim 250 level xp önemli ondan.

Dosya Ekleri

• 1703270781584.png
    1703270781584.png
    4,6 KB · Görüntüleme: 9
Bende 2058 oyun var maksimum 600'ünü oynamışımdır bu 600'den 200üde açıp kapatmışımdır GoW, Elden Ring, Uncharted gibi oyunları ve birçok AAA'yı da alıp oynamadım. Oyunları çoğunlukla koleksiyon amaçlı alıyorum. Steam'den oynayınca o oyunu Steam sana ona göre oyunlar öneriyor bir de. Hedefim 250 level XP önemli ondan.

Hacı sana ne diyelim söyleseydin koleksyoner olduğunu hiç itiraz etmezdik ama oynamak içinse ucuz olan tabii ki de fakat o kadar para verip neden oynamıyorsunuz hesap adınız nedir?

Yeni konular

Geri
Yukarı