Bannerlord ''The application faced a problem'' hatası

İşletim sistemi
Windows 10

Mertix

Femtopat
Yer
İstanbul/Şişli
Oyuna o kadar para verdim, destek olmak amaçlı fakat oyunda hiçbir mod kullanmama rağmen oyunda herhangi bir lord veya bir kişiyi infaz et seçeneğine tıklayınca oyun bu hatayı verip atıyor. Sadece bu seçeneği seçince atıyor.

Ekran Görüntüsü (68).png

Son düzenleyen: Moderatör:

PustiPowerV2

Decapat
Makaleler
5
Yer
New Marais'de Buzul Vermaak 88 Elemanı Dövüyor.
Oyuna o kadar para verdim, destek olmak amaçlı fakat oyunda hiçbir mod kullanmama rağmen oyunda herhangi bir lord veya bir kişiyi infaz et seçeneğine tıklayınca oyun bu hatayı verip atıyor. Sadece bu seçeneği seçince atıyor.

Eki Görüntüle 719928
Dosyaları doğrulattınız mı?

Reynxow

Picopat
Makaleler
6
Yer
İstanbul/Valhalla
Oyuna Steam üzerinden sağ tıklayarak özellikler>yerel dosyalar>oyun dosyalarının bütünlüğünü doğrula yapmayı dener misiniz?

KS
Mertix

Mertix

Femtopat
Yer
İstanbul/Şişli
Evet dosyaları doğrulattım ve internetten gördüğüm bir yöntemle belgeler dosyasındaki bannerlord klasörünü sildim fakat yine aynı oyun oynanıyor her şey yapılıyor ama infaz et diyince atıyor ya hiç kimseyi öldürmeden yaşıyacam yada sorunun çözülmesini bekleyeceğim

Karamer

Centipat
Dostum aynı hatayı ben de alıyorum , vlandiyalıları tam bitiricektim son adamını asıcaktım crash vermeye başladı galiba oyun krallığı yok etmeyi engelliyor sen çözümünü buldun mu?

KS
Mertix

Mertix

Femtopat
Yer
İstanbul/Şişli
Dostum aynı hatayı ben de alıyorum , vlandiyalıları tam bitiricektim son adamını asıcaktım crash vermeye başladı galiba oyun krallığı yok etmeyi engelliyor sen çözümünü buldun mu?
Evet buldum. Sil birdaha yükle.

Yukarı