Bannerlord'a 600 lira verilir mi?

Ne zaman girer ve öyle aham şaham bir indirim olur mu ki acaba?
Hiç almadığım bir oyun ortalama fiyatı nedir geçmişte kaç indirime girmiş bir fikrim yok. ekstra eklenti kullanarak geçmişte düştüğü indirim fiyatına bakabilirsin. Google'da araştırırsan bulursun eklentiyi.

Teşekkürler cevaplarınız için. Ama baktım ve gördüm ki Amerikada 50 dolar, Avrupa'da 50 euro, Arabistanda 190 riyal (1550 lira) falan. Yani bizde baya indirim yapılmış aslında. Ve indirimin de indirimi olarak Aralığın sonunda 12 dolara düşmüş, ama 1 aydan fazladır indirim yok.
Hiç almadığım bir oyun ortalama fiyatı nedir geçmişte kaç indirime girmiş bir fikrim yok. ekstra eklenti kullanarak geçmişte düştüğü indirim fiyatına bakabilirsin. Google'da araştırırsan bulursun eklentiyi.

Teşekkürler cevaplarınız için. Ama baktım ve gördüm ki Amerikada 50 dolar, Avrupa'da 50 euro, Arabistanda 190 riyal (1550 lira) falan. Yani bizde baya indirim yapılmış aslında. Ve indirimin de indirimi olarak Aralığın sonunda 12 dolara düşmüş, ama 1 aydan fazladır indirim yok.
Bizde 20*(12) dolar olması normal biz mena ülkeleri listesindeyiz. İndirime düşmezse mecbur yaz indirimlerini beklemek zorundasın.

1707564791259.png

Teşekkürler cevaplarınız için. Ama baktım ve gördüm ki Amerika'da 50 dolar, Avrupa'da 50 euro, arabistan da 190 riyal (1550 lira) falan. Yani bizde bayağı indirim yapılmış aslında. Ve indirimin de indirimi olarak aralığın sonunda 12 dolara düşmüş, ama 1 aydan fazladır indirim yok.

Diğer fiyatları sallayın bu fiyata değecek bir oyun değil.

Önümüzdeki ay İlkbahar indirimleri var. O zaman yüksek ihtimal indirime girer. Oyun Warband'den kat kat güzel. Modlayınca daha da güzel oluyor.

Geri
Yukarı