Bannerlord'da barış yapılamıyor

Kendi aralarında da savaşıyorlar :D

Aynen.

Hocam ben direkt devlet hazinesinden bahsediyorum da sanırım yok öyle bir şey. Hocam o zaman hangileriyle aranız iyiyse barış yapın hiç yoktan düşman sayısı azalır diğerlerine de yetişirsiniz.
Bazıları öyle evet.

Hocam Kergitler'den toprak almamışsınız belki onlar barış yaparlar. Atlı birlikler meydan da iyi savaşırlar.

Normalde 2'den fazla krallıkta savaşta olunca hemen "Çok fazla düşmanımız var, barış yapalım" diyerek barış yapıyor benim krallığımdaki klanlar. 5 düşman gerçekten çok, bir anormallik var gibime geldi.

Normalde 2'den fazla krallıkta savaşta olunca hemen "Çok fazla düşmanımız var, barış yapalım" diyerek barış yapıyor benim krallığımdaki klanlar. 5 düşman gerçekten çok, bir anormallik var gibime geldi.
Yok sanırım fazla güç olduğundan herkese kafa tutuyor.
Hadi bakalım sonucu buraya yazın merak ettim :D
İşe yaramadı hatta son durum şöyle :D :
1644342260984.png

1644342300928.png

Galiba Kalradya'da istenmiyoruz :D

İşe yaramadı hatta son durum şöyle :D:
Eki Görüntüle 1299463
Eki Görüntüle 1299469

Hocam size düşman azaltın dedim bir tane da ha edinmişsiniz. Hocam naptınız çoluğunu çocuğunu mu öldürdünüz ne bu hiddet bu celal.

Eki Görüntüle 1299463
Eki Görüntüle 1299469

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Hocam arkadan bu şarkıyı açıp saldırın bakalım performans var mı eğer yoksa siz çoktan kaybetmişsiniz. Başlarına musallat olun nefes aldırmayın taş üstünde taş baş üstünde baş bırakmayın şehirlere zülüm edin ki karşınıza çıkacak cesareti bulamasınlar ettiğiniz zülümler başka diyarlara yayılır elbet onları içeriden fetih ederseniz onlar çoktan kaybetmiştir. Kaybetmek akılda olur yani pes etmeyen kaybetmez.

Eki Görüntüle 1299463
Eki Görüntüle 1299469

Hocam şu anda gözüm de bu harita 1945'in nazi Almanya'sı gibi.

Eki Görüntüle 1299463
Eki Görüntüle 1299469

Hocam yapabiliyorsanız bir kale fetih edip barışta onlara hediye etmeyi teklif edin bakalım kazanacaklar mı?

Son düzenleme:

Geri
Yukarı