Bannerlord'da barış yapılamıyor

Hocam size düşman azaltın dedim bir tane da ha edinmişsiniz. Hocam naptınız çoluğunu çocuğunu mu öldürdünüz ne bu hiddet bu celal.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Hocam arkadan bu şarkıyı açıp saldırın bakalım performans var mı eğer yoksa siz çoktan kaybetmişsiniz. Başlarına musallat olun nefes aldırmayın taş üstünde taş baş üstünde baş bırakmayın şehirlere zülüm edin ki karşınıza çıkacak cesareti bulamasınlar ettiğiniz zülümler başka diyarlara yayılır elbet onları içeriden fetih ederseniz onlar çoktan kaybetmiştir. Kaybetmek akılda olur yani pes etmeyen kaybetmez.

Hocam şu anda gözüm de bu harita 1945'in nazi Almanya'sı gibi.

Hocam yapabiliyorsanız bir kale fetih edip barışta onlara hediye etmeyi teklif edin bakalım kazanacaklar mı?
Ya sorun yok en kötü hepsini yiyip bitirecez bu arada buraya attığımda 5 düşman vardı 7 oldular :D

Şu oyunda oto asker sistemi bir gelse nasıl mutlu olacağım 400 saat oynadım ama tekrar oynamak istiyorum bu aşamalarda asker toplayıp yetiştirmesi çok yorucu geliyor. Üstüne herkes savaş açmışken.

Hocam zirve de olanın düşmanı çok olurmuş demek ki sizin egemenliğinizi bitirmek istiyorlar. Hocam sizde ölüm açık mı?
Açmamak gibi bir hata yaptığım için şu gördüğün 87 tane lord esiri olan Lageta'ya 600 kişilik garnizon yığdım. :D (Şaka yapmıyorum tutsakların hepsi lord.)
1644344791892.png

Şu oyunda oto asker sistemi bir gelse nasıl mutlu olacağım 400 saat oynadım ama tekrar oynamak istiyorum bu aşamalarda asker toplayıp yetiştirmesi çok yorucu geliyor. Üstüne herkes savaş açmışken.
Evet o biraz yorucu ama bir kez son seviye askerler yaptıktan sonra kolay kolay ölmüyorlar.

Açmamak gibi bir hata yaptığım için şu gördüğün 87 tane lord esiri olan Lageta'ya 600 kişilik garnizon yığdım. :D (Şaka yapmıyorum tutsakların hepsi lord.)
Eki Görüntüle 1299535

Evet o biraz yorucu ama bir kez son seviye askerler yaptıktan sonra kolay kolay ölmüyorlar.

7 krallıkla savaşırken ölmesinler de görelim. Sizin durumun özeti bu

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

7 krallıkla savaşırken ölmesinler de görelim. Sizin durumun özeti bu

Size şöyle söyleyeyim 7 krallığın gücünü toplasanız şu an bir Batanya gücü yapmıyor, yani o yüzden yeni asker bile alsam çok zorlamıyorlar :D

Açmamak gibi bir hata yaptığım için şu gördüğün 87 tane lord esiri olan Lageta'ya 600 kişilik garnizon yığdım. :D (şaka yapmıyorum tutsakların hepsi lord.)
Eki Görüntüle 1299535

Hocam sonradan açılıyor diye biliyorum ya. Yerinizde olsam en başta açardım da ha adrenalinli olur.

Geri
Yukarı