Bannerlord'da nasıl gelişilir?

Mysh

Femtopat
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Arkadaşlar Bannerlord'a birkaç kez başladım ama pek anlayamadım nasıl oynanacağını. Warband'ı oynadım ama Bannerlord'a pek bir şey anlayamadım nasıl gelişilir yardımcı olur musunuz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Başka bir şehirden ürün alıp başka bir şehirde pahalıya satmayı deneyin.

Dostum önce biraz turnuva kas sonra kendine biraz adam topla etraftaki görevleri vs yap ilişkin gelişsin çapulcularla dövüş 50 60 kişilik bir ordun olunca paralı askerlere saldırmaya başlayabilirsin ama dikkat et bazıları çok güçlüdür alevin közleri diye bir klan var zırhları bile yok onlara dalabilirsin bu şekilde nam kasman lazım sonra bir krallığa katılıp onlarla savaştan savaşa koşarsın.
gerisi biraz sana kalmış ister demircilik yap ister ticarette geliştir kendini ya da full savaş kas tüm şehirleri ele geçir zaten sürekli bir sefeberlik oluyor savaştıkça da hem para kazanıyorsun hem kendi skillerin gelişiyor sonra böyle krallıkla birlikte 5 6 kale şehir ele geçirince rest çekip kendin devam edebiliyorsun topraklar da sende kalıyor.

bir de oyuna girerken lordların ölmesini açık yap derim yoksa oyun bitmiyor bildiğin.

Geri
Yukarı