Barbie Explorer benzeri eski PC oyunu

just chillin

Hectopat
Makaleler
2
Oyunun ana teması Barbie Explorer ile aynı gibiydi, bunda da ana karakter kaşifti ve sanırım oyunun isminde 'explorer' kelimesi geçiyordu. Barbie Explorer'la grafikleri çok benzerdi. Büyük tapınaklardan vs. geçiyorduk sanırım.
Screenshot_18.png

Oyunun kapağı/giriş ekranı şu görselle çok benzerdi, Barbie yerine erkek karakter vardı.

Screenshot_10.png

Screenshot_9.png

İçinde bu tarz engeller vardı.

Bir de birkaç harita vardı ve ana harita hariç diğer haritalar kilitliydi. Harita ismi olarak Egypt, Cyprus, Tibet'i hatırlıyorum, Cyprus'tan çok emin değilim. Bu oyunda da ana karakteri arkasından görüyorduk. Oynayalı 5-6 sene oldu eski Windows 7 masaüstü bilgisayarımdan. Oyun gidişatı önünde bir yol var ve engelleri aşıyorsun. Renkler biraz daha koyu temadaydı. Başka detay aklıma geldikçe yazarım. Oyunun ismini bilen var mı?

@Daryl1dx

Son düzenleme:
Görsellerine baktım, aradığım oyunu konsept olarak çok andırıyor. Benim aradığım daha amerikanvari, baş karakter yabancı arkeoloji-macera filmlerinin baş karakterlerini andırıyor.

Tekrardan araştırdım ve Indiana Jones and the Emperor's Tomb'u bulabildim sadece.
Dediğiniz şeylere çok benziyor. Oyunun başı mesela.

Indiana Jones and the Emperor's Tomb.png

Bu oyun olabilir mi hocam?

Tekrardan araştırdım ve Indiana Jones and the Emperor's Tomb'u bulabildim sadece.
Dediğiniz şeylere çok benziyor. Oyunun başı mesela.

Eki Görüntüle 1766575

Bu oyun olabilir mi hocam?
Gerçekten benziyor ama benim aradığım daha düşük segmentlisi sanırım😅 Teşekkürler yine de😊

Geri
Yukarı