Barbie, Oppenheimer'ı gişede ikiye katladı

Adamlar hamburger sosuna bile reklam verdiler, 2 kat az bile. Oppenheimer tartışmaya kapalı bir şekilde daha iyi bir film elbette ancak Barbie kadar reklam yapmadı. Yine de iyi bir açılış yapmış tabii ki.

Ben de Barbie'ye gittim, maksat tarafımız belli olsun. Cillian Murphy'nin gerçek adını Tom Shelby zanneden sigma editçi Nolan sempatizanları bir köşede ağlayabilir.

Sigma editçi kitleye aşırı şekilde sinir oluyorum. Hangi işe el atsalar o işi seven kitleyi soğutuyorlar.

Nolan'ın zaman atlamalarını ve objektif/subjektif bakış açıları arasında geçiş yapmasından dolayı bunu söyledim. Sen hangi argümanlara dayanarak bu çok komik paylaşımı yaptın?

Barbie filmi açılış gişesinde Oppenheimer'dan 2 kat daha fazla gişe elde etti. Öte yandan iki filmde oldukça yüksek oranda izleniyor. Güncel gişede ise 150 milyona 75 milyon şeklinde hâla 2 kat fark var.

Kaynaklar:
Sinema koltuklarını terk etmeyin, öndeyiz

Muhtemelen çocuklu ailelerin hepsi Barbie'yi izlemeye gitti. Gayet normal bir oran bence.

Barbie filmi açılış gişesinde Oppenheimer'dan 2 kat daha fazla gişe elde etti. Öte yandan iki filmde oldukça yüksek oranda izleniyor. Güncel gişede ise 150 milyona 75 milyon şeklinde hâla 2 kat fark var.

Kaynaklar:

oppenheimer +18 barbie +13 galiba o yüzdendir diyor bazı eleştirmenler
(bence 2 filmde güzel)

Geri
Yukarı