IGN Barbie filmine 9 verdi, Barbie filminin Metacritic ortalaması 81 oldu

Makaleler
2
Yer
Ankara
Metacritic sitesi farklı basın kuruluşlarının verdiği puanları toplayıp ortalamasını bize sunuyor. Sitede 48 inceleme de 81 puan ortalaması olmuş. Öte yandan IGN filme 9 puan verdi.

Metacritic:
İncelemeler: Barbie

100 veren basın kuruluşları:
BBC
The Independent

Son düzenleyen: Moderatör:
1689775081645.png

IGN ota b’a yüksek puan veriyor artık, son zamanlarda en güvenmediğim basın oldu kendisi.
Hâla daha düşük puan verdikleri şeyler oluyor fakat Barbie'ye o kadar reklam yapan basın kuruluşlarına para da yedirir ve IGN para yeme konusunda en bilindik basın kuruluşlarından biri.

Metacritic sitesi farklı basın kuruluşlarının verdiği puanları toplayıp ortalamasını bize sunuyor. Sitede 48 inceleme de 81 puan ortalaması olmuş. Öte yandan ıgn filme 9 puan verdi.

metacritic:
incelemeler: Barbie

100 veren basın kuruluşları:
BBC.
The ındependent.

Bana nedense bir barbie filminin böyle çok derin konular anlatan gerçekten efsane bir film olacağına inanasım gelmiyor en fazla eğlencelidir o zamanda bu kadar puan verilmez ama inşallah yanılıyorumdur.

Bana nedense bir barbie filminin böyle çok derin konular anlatan gerçekten efsane bir film olacağına inanasım gelmiyor en fazla eğlencelidir o zamanda bu kadar puan verilmez ama inşallah yanılıyorumdur.

Ben de aynı sekilde düşünüyorum ama sosyal medyadaki ryan gosling fanları olmasa film bu kadar abartılmazdı zaten.

Ben de aynı sekilde düşünüyorum ama sosyal medyadaki ryan gosling fanları olmasa film bu kadar abartılmazdı zaten.

Ryan gosling fanları bence her filmleri abartıyor adam evet basarılı tamam mizah ama artık abarttılar en iyi oyuncu görüyorlar adamı.

Geri
Yukarı