Barcin.com güvenilir mi?

AnonimSahin

Femtopat
Daha fazla  
"Barcin.com" sitesi kendini barçın spor olarak tanıtıyor bildiğim kadarıyla, daha önce buradan herhangi bir şey almadım ama müşteri yorumlarına baktığımda fiziksel mağazadan ayakkabı falan alanların genelde ürünlerle ilgili bir sorunu olmadığını ve ürünün orijinal olduğunu söylüyorlar. Fakat tech fleece içinse barçın'da alanlar insanlar genelde ürünlerde kısa sürede tüylenme, pamuklanma yaşandığını belirtmişler. Barçın kendi sitesinde Nike'ın resmi iş birlikçilerinden olduğunu söylüyor. Daha önce buradan biri tech falan aldıysa "Ürün orijinal mi?" ve "Herhangi bir pamuklanma, tüylenme yaşandı mı?" diye sormak isterim. Çünkü Nike'ın kendi sitesinde 4000TL olan şey barçın'da 2100TL. Bu kadar fiyat farkı olması bana normal gelmedi, bundan sonra en ucuz fiyat ise 3200TL o da Sportive'de.
Güvenilirse almayı düşünüyorum da. Beni bu konuda beni bilgilendirirseniz sevinirim.

Barcin.com'u güvenilir olarak biliyorum. Ayakkabı alan arkadaşlarım vardı, bir sorunla karşılaşmadılar. Eski stoktur belki o yüzden fiyatı ucuz olabilir. İade etme hakkınız da varsa alabilirsiniz.

Geri
Yukarı