Baş ağrısı

mythfr

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, 17 yaşındayım. Başımın sağ tarafında bir ağrı var. Böyle 1 hafta oluyor, 1 hafta olmuyor, beni korkutan tek taraflı olması sadece arada sırada ensemde sol tarafta oluyor. Doktora da gittim ve tomografi çekildim. Sinüs kanallarında büyüme varmış ve sınav stresi vardır dedi. Teşhis olarak migren koydu. Sizce arkadaşlar tekrar doktora görünmeli miyim? Ya da migren tek taraflı oluyor mu yaşayan var mı bu duru mu?

Migren dedi ve sadece gönderdi mi? Migren ciddi bir ağrı. Çok yakınım da 3 4 kişi nin migreni var. Migren ağrısı başladığında uyumaya çalışmaktan başka çareleri olmuyor. En ufak bir ses çıldırmaları için yeterli. Böyle bi durumda değilseniz sinüzit olabilir birbirlerine benziyorlar. Migrenseniz fark etmeme durumunuz yok zaten merak etmeyin.

Buradan sizi teşhis edemeyiz. Fakat doktora yeniden giderseniz iyi olur ve ek olarak fazla stres yapmamaya çalışın.
Doktora gideli de çok olmadı aslında Haziran ayında gitmiştim. Bu zamanda hastanelere gitmekten çekiniyorum ama ağrım geçmezse yeniden gidicem dediğiniz gibi.

Migren dedi ve sadece gönderdi mi? Migren ciddi bir ağrı. Çok yakınım da 3 4 kişi nin migreni var. Migren ağrısı başladığında uyumaya çalışmaktan başka çareleri olmuyor. En ufak bir ses çıldırmaları için yeterli. Böyle bi durumda değilseniz sinüzit olabilir birbirlerine benziyorlar. Migrenseniz fark etmeme durumunuz yok zaten merak etmeyin.

Bana Arveles ve Avmigran verdi onlarda bitti ama böyle ses hassasiyetim yok normalde de bu ağrılardan öncede sinirli bi yapım vardı.
Kuzenimde doktor sinüsler dolmuş dedi acaba o da tetikleyebilir mi ?
Sağlık konusunda takıntılıyım biraz internette kötü sonuçlar görünce benim gibi bu durumu yaşayanlar varmı merak ettim.

Doktora gideli de çok olmadı aslında Haziran ayında gitmiştim. Bu zamanda hastanelere gitmekten çekiniyorum ama ağrım geçmezse yeniden gidicem dediğiniz gibi.
Sağlık bu açıkçası bekletmeye pek gelmez. Migrenim yok fakat üstte ki arkadaşın dediğine göre ağrısı çok fazlaymış. En yakın zamanda gitmenizi öneririm açıkçası hiç olmazsa sağlık ocağına gidin.

Bana Arveles ve Avmigran verdi onlarda bitti ama böyle ses hassasiyetim yok normalde de bu ağrılardan öncede sinirli bi yapım vardı.
Kuzenimde doktor sinüsler dolmuş dedi acaba o da tetikleyebilir mi ?
Sağlık konusunda takıntılıyım biraz internette kötü sonuçlar görünce benim gibi bu durumu yaşayanlar varmı merak ettim.
Kuzeninizin dediği daha mantıklı. Burun temizliğine önem verin özellikle su ile temizlemek en iyi yöntemdir. Farklı bir doktora görünebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı