MS | Beşiktaş 2- Lugano 3

Yaş 70 iş bitmiş. Başka yapacağı bir şey yoktu zaten. Ligi 13. bitirmek istemiyorsa istifası doğru bir karar.
Açıkçası ben genç hocalardan yanayım tamamen. Galatasaraylıyım, Fatih Terim'in 2022 başında gönderilmesine ne kadar kızdıysam da aslında iyi ki gönderilmiş diyorum. Çünkü son zamanlarında cidden iyi durumda değildik. İyi oynayamıyorduk. Her teknik direktörün bir sonu vardır, 70-75 yaşındaki insanlardan bir şey beklemenin mantığı yok. Umarım Galatasaray ve Fenerbahçe'de olduğu gibi Beşiktaş'ın yeni teknik direktörü genç ve stratejik birisi olur.

Açıkçası ben genç hocalardan yanayım tamamen. Galatasaraylıyım, Fatih Terim'in 2022 başında gönderilmesine ne kadar kızdıysam da aslında iyi ki gönderilmiş diyorum. Çünkü son zamanlarında cidden iyi durumda değildik. İyi oynayamıyorduk. Her teknik direktörün bir sonu vardır, 70-75 yaşındaki insanlardan bir şey beklemenin mantığı yok. Umarım Galatasaray ve Fenerbahçe'de olduğu gibi Beşiktaş'ın yeni teknik direktörü genç ve stratejik birisi olur.
Samet Aybaba'yı getirirler.

Beşiktaş öne geçtiği maçta Lugano'ya 3-2 kaybetti. Bunun sonucunda da yönetime ve Şenol Güneş'e karşı olan tepkiler daha da çoğaldı. Beşiktaş taraftarı protesto amacıyla maç bitmesine rağmen stadı terk etmedi. Hatta bir taraftar stadın çatısına çıktı.

Görüntüler;
İstifa Sesleri

Çatıya Çıkan Taraftar;

Beşiktaş'ı tebrik ediyorum luganoyu yenmekten daha zorunu başardılar luganoya yenildiler.

Gerçekten çok yazık. Bütün dünyaya rezil ettiler türkleri. Galatasaray gibi olmak çok zor ve bu fazlasıyla belli oluyor. Normalde Galatasaraylıyım ama avrupa maçlarında Türk takımlarını tutuyorum. Gerçekten çok üzücü.

Gerçekten çok yazık. Bütün dünyaya rezil ettiler türkleri. Galatasaray gibi olmak çok zor ve bu fazlasıyla belli oluyor. Normalde galatasaraylıyım ama Avrupa maçlarında Türk takımlarını tutuyorum. Gerçekten çok üzücü.

Böyle maçlarda BJK'nin yenilmesinden veya kazanmasından çok ülkeye üzülüyorum. Adını yeni duyduğum kıçı kırık takımdan 10 dakikada 3 gol yiyerek hem kendilerini rezil ettiler. Hem Türkiye'yi rezil ettiler. Harbiden 3 büyükler değil 2 büyükler diyeceğiz gibi bu sezon çünkü BJK'nin Anadolu takımlarından üstün yanı yok şu an.

@Petri şenol hoca geçen sezon yine kendini kanıtlamıştı aslında. Şu an merak ediyorum kim gelecek onun yerine. Ortalama bur takımı şenol hoca adam edebilir aslında ama o da çok yaşlandı maalesef.

Sırf orta-yaşlı olduğu için 1 yıl daha quaresmayı almayan yönetimden bahsediyoruz ne bekliyoruz be Forza çarşı? A. N. Ç istifa şenol güneş istifa!

Şenol güneş istifa dedikten 1 gün sonra istifa etmiş :d

Geri
Yukarı