Başakşehir 3 - Beşiktaş 2

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Benim dediğimi anlamadın ki. Top vücuttan sekti ve eline geldi. Oyuncu avantaj falan sağlamıyor bu arada. Bu pozisyon penaltıysa aşağıdaki pozisyonda penaltı olması gerekir. Neden birçoğu hakem yorumcusu alttaki pozisyona penaltı değil dedi? Çünkü top vücuttan sekiyor burada hakem yanlış karar verip penaltı demişti. Ama top vücuttan sekip eline değdiği için el olmuyor.

Eki Görüntüle 1190133
Kendi desteklediğin takım hariç herkesin fotoğraflarını atıp, sallıyorsun hakemlere de şuna ne diyorsun? Destek eli yalanı değil mi? :D
kim-penalti_16_9_1632664428.jpeg

30 şuttan 1 tane daha girseydi maçı kazanıyorduk. Anonsu veren arkadaşa da bir hayli gıcık olmuştum. Ondan sonraki sene Trabzon'dan bunun acısını çıkartmıştık en azından ona sevinebildim.
Tabii ya hıncınızı beyaz ve temiz mi çıkarmıştınız? Ondan kaç yıldır şampiyonlar ligi gidemeyip çektiniz cezanızı. Umarım Trabzonspor tekrar 2011'deki gibi beyaz şampiyonluk için sizden kupayı alır siz çekersiniz.

Top zaten oyuncunun eline gelmiyor ki. El topa gidiyor. Tekrarlıyorum el topa gidiyor.

1 el topa gidiyor olabilir ama top ile oyuncunu eli arasında 3Cm'lik alan var oyuncu elini ilerletiyor el topa gidiyor olabilir ama vücudundan sekip oyuncu elini uzatıyor ve el topa doğru ilerliyor. Ama kasten müdahale yapmıyor.
2 oyuncunun eli gayet doğal bir pozisyonda ve avantaj sağlamıyor.
Vücuttan sekipde, kasten ve avantaj olmaksızın ceza sahası içindeki elle oynamalar penaltı değildir.

Yine başladı sen şike yaptın sen yapmadın muhabbeti :)

Kısaca maçı özetleyim: 5 gol olunca herkes o bayağı pozisyonlu maç geçti diye düşünebilirsiniz ama maç öyle bir maç değildi. 7 net pozisyondan 5 gol çıktı. Beşiktaş bir golü kaleci hatasıyla bir golüde (bana göre) hakem sayesinde attı. Vücuttan seken toplar avantaj sağladığı zaman penaltı oluyordu. Ama burada bir avantajın söz konusu olduğunu düşünmüyorum. Başakşehir galip geldi. Demekki Sergen Yalçın olmadan Beşiktaş iyi oynayamıyormuş. Başakşehir'in galibiyet orucu büyük maçlarda bozuluyor demiştim. Öylede oldu.

Tebrik ederim renktaş

Usta bu takımın bu takımın beyinsizi emre usta

1 el topa gidiyor olabilir ama top ile oyuncunu eli arasında 3Cm'lik alan var oyuncu elini ilerletiyor el topa gidiyor olabilir ama vücudundan sekip oyuncu elini uzatıyor ve el topa doğru ilerliyor. Ama kasten müdahale yapmıyor.
2 oyuncunun eli gayet doğal bir pozisyonda ve avantaj sağlamıyor.
Vücuttan sekipde, kasten ve avantaj olmaksızın ceza sahası içindeki elle oynamalar penaltı değildir.
Seninle futbol konuşulmaz inan ki. Gerçek söylüyorum bu kadar fanatik olmayın. Gerçeklerden ve doğrulardan uzaklaşmayın. İyi akşamlar diliyorum.

Kendi desteklediğin takım hariç herkesin fotoğraflarını atıp, sallıyorsun hakemlere de şuna ne diyorsun? Destek eli yalanı değil mi? :D
Eki Görüntüle 1190147

Evet. Destek eli. Ne bekliyosun? Hayatında futbol oynamamış insan buna penaltı diyebilir. Kim-min-jae'nin amacı ne? Topa kafa atmak. Ve burada yine kasten bir müdahale yok. Ama kafasına gelmeyince destek eline gelip kornere gidiyor. Futbol oynamış insan şuna penaltı demez. Oyuncuları da robot yaptınız oyuncular ileride ters takla atarak topu kornere çekecek herhalde.

@Deniz Eymen Yaz Trabzonspor bu kadar ağlamıyor, en çok kollanan takımlar Galatasaray ve Fenerbahçedir! Beşiktaş ara sıra olsa da hakem hataları Trabzonspor'dan sonra Beşiktaş'a yapılıyor. Fenerbahçe top oynamıyor kaç golü var? Fenerbahçe geldiği nokta ise hakem hatalarıdır!

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı