Başakşehir 3 - Beşiktaş 2

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
@Hunters61 Vallaha bazen üzülmüyorum bu oy veren Trabzonlulara, halen anlamamışlar Fenerbahçe başımızdakinin takımı ve bir gecede yasa çıkarıp onaylamışlardı. Yani kısaca başımızdaki siyaset düzelmezse Trabzonspor'un şampiyonluk bir 20 sene daha hayal görünüyor. Ülkede doğru şey olmuyor ki futbol olsun. :)

Hakem Ali Şansalan. Cüneyt Çakır gibi olursa Trabzonspor taraftarı bu hakemi affetmez, unutmaz ve unutturamaz. Satılmış hakemlerden tüm Trabzonlular olarak bıktık. Her bir büyük le maç yaptığımız da aynı şeyler oluyor sıkılmış, bitkin ve bıkmış durumdayız en kısa sürede bu TFF başkanı denilen ama sadece izleyen iş adamının görevden alınması dileği ile...

İmzanız gözüme battı. 2011 şampiyonu Trabzonspor diyen, Vatan haini ve pkk destekcisidir haberiniz olsun.

İmzanız gözüme battı. 2011 şampiyonu Trabzonspor diyen, Vatan haini ve pkk destekcisidir haberiniz olsun.
Sıkıntı yok. Bizim sevdamız 2 günlük sevda değil.

@Hunters61 Vallaha bazen üzülmüyorum bu oy veren Trabzonlulara, halen anlamamışlar Fenerbahçe başımızdakinin takımı ve bir gecede yasa çıkarıp onaylamışlardı. Yani kısaca başımızdaki siyaset düzelmezse Trabzonspor'un şampiyonluk bir 20 sene daha hayal görünüyor. Ülkede doğru şey olmuyor ki futbol olsun. :)
Trabzon halkı şunu anlasa içim gam yemeyecek.

Sıkıntı yok. Bizim sevdamız 2 günlük sevda değil.
1634328104528.jpeg

Artık şu 3 büyük olmasın. Her yıl aynı şey artık Anadolu takımları da bir çeki düzen versinler de veremiyorlar.
Ligde standartlar çok yükseldi, geçmişteki gibi değil hiç. Şampiyon olmalarını ben de çok isterim. Ama önce nolur şu Fener bi şampiyon olsun ya...

@Selares Kupa en geç sahibine geri döner. Merak etme bir değişsin siyaset ve İmamoğlu gelsin alır o kupayı sizden. :D

Fenerbahçe söyleyecek son sözü haklıyız kazanacağız.
Bu beste ne için yazıldı zannediyordunuz?

Ligde standartlar çok yükseldi, geçmişteki gibi değil hiç. Şampiyon olmalarını ben de çok isterim. Ama önce ne olur şu Fener bir şampiyon olsun ya...

Hocam, bu sezon şampiyon olursak bilgisayarımı buradan durumu olmayan bir arkadaşa vereceğim... Eğer şampiyon olursak hatırlatın.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı