Başakşehir 3 - Beşiktaş 2

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Gece gece canım sıkıldı muhattap oluyorum hamsilerle. Normalde yolda görsem selam vermem.
Civcivler konuşamıyor diye biliyordum? Cik cik.

Bekle bekle. Emre bize de saplar geçer n'olacak? Fener'in bu yıl ligdeki tek mağlup olduğu maçta teknik direktör Fener efsanesi Aykut'tu. Rıza Çalımbay sayesinde şampuan olan Beşiktaş'lılar anlamaz.
Başakşehir'i yendiğiniz de hava yapmayın o yeter, malum Emre abimiz namus %999 level olduğu için.

Fenerbahçe yenerse sahada yener. Sizinkiler gibi kapalı kapılar ardında değil. Bu ülkeye şikeyi sokan 6S'dir.
Aziz Yıldırım: 'Türkiye'ye şikeyi getiren Galatasaray'dır'

Pazar günü bekleyin diyeceğim, hakem sağlam değil. Diğer maçı bekleyin diyeceğim çok var ama onda da yine sağlam olmayan hakem.

Dur bakacağız. 30'da penaltımız verilmeyip, 50'de golümüz verilmeyip. 90'da penaltı için ağlicaksınız gibi geliyor bana ama.

Milletin derdi fener olmuş. Feneri kafana takacağına git şampiyon ol sen önce. Dinazorlarla aynı sahada top koştururken şampiyon olmuşsunuz hala konuşuyorsun lol.

Ya bırak gözünü seveyim aç izle Fener maçlarını. Bir tane hakem Fener'e maç kazandırsın dişimi kırarım. Al şike neymiş gör:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı