Başakşehir 3 - Beşiktaş 2

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Ya bırak gözünü seveyim aç izle Fener maçlarını. Bir tane hakem Fener'e maç kazandırsın dişimi kırarım. Al şike neymiş gör:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Ben Rize'li değilim Rize'yi de konuşmuyorum onların ne yaptığı beni ilgilendirmez her ne kadar kardeş takım gibi olsak da.

Milletin derdi fener olmuş. Feneri kafana takacağına git şampiyon ol sen önce. Dinazorlarla aynı sahada top koştururken şampiyon olmuşsunuz hala konuşuyorsun lol.
Tamam civciv abi. TFF abimize para basmaya devamke.

Ya bırak gözünü seveyim aç izle Fener maçlarını. Bir tane hakem Fener'e maç kazandırsın dişimi kırarım. Al şike neymiş gör:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Rize'nin 1. golünü izlemedin galiba.

Ben şikeyi kendim için değil, şikebahçe için yaptım diyen birinin açıklamasını atman çok komik.

Açıklamanın tamamını okuyun. Ben suçlu olursam Fenerbahçe için olurum falan diyor. Yani ben ne yaparsam Fenerbahçe için yaparım diyor. Sonrasında biz şerefsiz miyiz şike yapmadık diyor. Bayağı kanıtları da var. Aziz yıldırım'ın açıklamasını bölüp tek sözle anlatanlar, Kuran'da bir ayette namaz kılmayın diyor diyenlerle aynı şerefsizlerdir. Halbuki o açıklamanın tamamı sarhoşken namaza yaklaşmayındır. Bölüp bölüp fetöcü gibi anlatmak şikenin kumpas olduğunun kanıtıdır. Aziz yıldırım şike kanıtlanırsa köprüden aşağı atlicağını söylüyor.

Ben Rize'li değilim Rize'yi de konuşmuyorum onların ne yaptığı beni ilgilendirmez her ne kadar kardeş takım gibi olsak da.

Tamam civciv abi. TFF abimize para basmaya devamke.
Bir şey değil dinazor abi. Sen feneri çok kafana takma manyak olursun sonra.

Rize ile alakası yok ki aç gör son goldeki şikeyi. Dakika olmuş 90 + 11. Uzatma biteli 3 dakika olmuş. Top 6S ceza sahasından rakibe kadar gidiyor, Diagne kaç kez faul yapıyor ama gol. Sonra oyun bitiyor. Hakem attı golü resmen.

Aziz yıldırım şike kanıtlanırsa köprüden aşağı atlicağını söylüyor.
Ahiretten yazışıyor o zaman.
Açıklamanın tamamını okuyun. Ben suçlu olursam Fenerbahçe için olurum falan diyor. Yani ben ne yaparsam Fenerbahçe için yaparım diyor. Sonrasında biz şerefsiz miyiz şike yapmadık diyor. Bayağı kanıtları da var. Aziz yıldırım'ın açıklamasını bölüp tek sözle anlatanlar, Kuran'da bir ayette namaz kılmayın diyor diyenlerle aynı şerefsizlerdir. Halbuki o açıklamanın tamamı sarhoşken namaza yaklaşmayındır. Bölüp bölüp fetöcü gibi anlatmak şikenin kumpas olduğunun kanıtıdır. Aziz yıldırım şike kanıtlanırsa köprüden aşağı atlicağını söylüyor.
Dini katman da ayrı bir komiklik. Şikebahçe peygamber oldu da haberimiz mi yok? Doğru onlar oraya bile rüşvet verirler.

Rize ile alakası yok ki aç gör son goldeki şikeyi. Dakika olmuş 90 + 11. uzatma biteli 3 dakika olmuş. Top 6S ceza sahasından rakibe kadar gidiyor, diagne kaç kez faul yapıyor ama gol. Sonra oyun bitiyor. Hakem attı golü resmen.

Diagne güreşçi olmalıymış.

Umut Bulut'un golü Trabzonspor'un nasıl namuslu, temizli(!) bir kulüp olduğunun göstergesidir.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı