Başarılı Kurulum Pakcard Bell ts44hv-400tk

Maverikcs 10.9.5 i başarı ile kurdum.Hatta kurulum yaptığım laptoptan yazma şansını bile elde ettim.
Sistem özelliklerim:
Packardbell ts44hv-400tk laptop
i3 2.1gz işlemci
intel hd 3000 ekran kartı(384mb), ve Nvidia GT540M cuda 1gb ekran kartı
Qualcom Atheros Wifi ve Netlink Gigabit ethernet kartı
Düzgün Çalışmayan Donanımlar
Aslında büyük ölçüde herşey çalışıyor ancak klavye ve touch padle ilgili bir sıkıntım dışında hiç bir sıkıntı yok.Birde kameranın yanından bulunan küçük mikrofondan bir türlü ses almayı başaramadım.Kamera,bluetooth,ses gibi diğer her türlü donanım sorunsuz çalışıyor.

Kurulum aşaması
Kurulum ile ilgili abartı bir sorunla karşılaşmadım desem yeridir,sadece dikkat edilmesi gereken yer boot loader un çok iyi konfigirasyon edilmesi,bir kaç tane farklı kurulum sonrası sitede yayınlanan 10.9.1versiyonunda bulunan loader a ait dosyaları 10.9.5 ile değiştirerek hızlı kurulum gerçekleştirdim.
Bir diğer konu ise kurulumu 10.9.4 ile yapınca sistemi 10.9.5 e güncelleme sonrası epey fark gördüm.Büyük ihtimalle 10.9.4 te bazı buglar vardı.Sistem ciddi anlamda stabil ve hızlı hale geldi.

Sitede yayınlanan değerli bilgiler sayesinde keyifli bir kurulum oldu.
Emeği geçen herkese de bu vesile ile saygılarımı sunmak isterim.

Bu arada madem kurduk birde bu sistem ile videosunu paylaşmak istedim.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı