Başarılı para kazanma yöntemi, milyoner olmak mümkün

kardeş onun yerine meyve toplayıp çalışsan günlük 500 liradan 3 ay 42.000 lira oluyor meyve toplamak zor işte değil 15 yaş üstü alıyorlar.
Fazlaca yorucu. Ozellikle bu yaz sicaginda. Arkadasim denedi ilk haftadan ayrildi.

Gozluk satilabilir, bu gunesli havada insanlarin gozleri gunesten rahatsiz olur. Marketlerde ucuz gozlukleri alip ornegin 50 TL (Fiyatlari bilmiyorum.) bunu yuksek ikna yetegenizle birlestirerek 70-80 hatta 100 TLye bile satabilirsiniz. Cok yuksek bir fiyat soylemezseniz kisi o sirada kaliteyi pek umursamayacaktir zaten.

Son düzenleme:
Hayır, bu ticaretin bir üst seviyesi. Yani ticaretin pratik hali.
İnsanların yıllardır amazon'da yaptığı şeyi TR'ye getirmiş gibi davranma. Seninkisi tuvalet kağıdını yeniden bulmak gibi bir şey, yıllardır yapılıyor.

Ticaretten daha kısa bana göre(ben orada proje sonrası pazarlama kısmından bahsetmiştim. Bencede tel toka ile milyoner olmaktan daha hızlı. Ayrıyeten öğrenmede aylar bazılarına göre değişebiliyor. HTML CSS JS bootsrap React PHP MySQL ve owasp(web Security) öğrensen gayet iyi bir web developer oluyorsun.
Hiçde kısa değil para kazanacak seviyyeye gelmek için aylarca kendini eğitmen gerek.

Size kapitalist bir para kazanma yolu önereceğim.

Evinizde satmak istediğiniz bir eşyayı seçin ama müşterisi fazla olsun. Örneğin bu bir saç tokası olabilir. Bunu 3 TL'ye satın.

Sonra 3 TL ile saç tokasından daha değerli bir şey alın. İkinci el olarak bir ürün bulun ve müşteri ile pazarlık yapın. Yani değeri 5 TL ise 3 TL'ye anlaşın.

Aldığınız ürün bir kalem olsun. Kalemi 7 TL'den satın. 4 TL kâra geçtiniz.

Özetle bu şekilde hedefi büyüterek ilerleyin. İkinci el al sat ile kademeli bir şekilde zengin olabilirsiniz.

Hocam keşke dediğiniz kadar basit olsaydı. Önce alacak bir müşteri çevresi gerek.

Türkiye turuna çıkmak lazım. Her sezon her yerde meyve sebze olmayabilir. Sezon sezon bazı şehirlerin gezilmesi gerekir.

Senin bu dediğin iş yorucu. Ben basit bir iş ile zengin olma taktiği verdim.

O ne yazık'ki bir taktik değil, ticaret.
Zengin olmak istiyor isen hisse senetlerine yatırım yapınız (yatırım tavsiyesi değildir)

Son düzenleme:

Geri
Yukarı