Başından kalkabileceğim oyun önerisi

ibrahimkekec

Hectopat
Daha fazla  
Meslek
Grafik Tasarımcı
League of Legends oynuyordum, çok da seviyorum ancak bir anda müşteri yazıyor ve oyunu yarıda bırakmak istemediğim için bitene kadar bakmıyorum. Oyun gg olmayacak derken müşteri gg oluyor. Anında başından kalkabileceğim ama LoL gibi eğlenceli bir oyun öneriniz var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
League of Legends oynuyordum, çok da seviyorum ancak bir anda müşteri yazıyor ve oyunu yarıda bırakmak istemediğim için bitene kadar bakmıyorum. Oyun gg olmayacak derken müşteri gg oluyor. Anında başından kalkabileceğim ama LoL gibi eğlenceli bir oyun öneriniz var mı?

Hikayeli oyunlar. Metro serisine bakabilirsin.

World of tanks blitz.
Maçı ya siz oynayarak çevirirsiniz ya da siz yokken takımıniz çevirir. 7 vs 7 mobil ve bilgisayar platformunda oynanabilen tank oyunu.

Mesela şu maçta sadece 2-3 rakibin dikkatini çektim. Takımımın alacağı hasardan endişelenip pozisyon değiştirmesine gerek kalmadı.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Müşteri mi? Nerede oynuyorsunuz ki?

Battlerite Royale var, eğlenceli denebilir.
Freelancerim evden çalışıyorum. Oyun önerisi için de teşekkürler bakacağım. 👍
Hikayeli oyunlara yönelmelisin bunun için.
Aslında online oyun istiyorum, yapak zeka olunca tat vermiyor karşımda yazılım olduğunu bildiğim için saçma geliyor. :D
World of tanks blitz.
Maçı ya siz oynayarak çevirirsiniz ya da siz yokken takımıniz çevirir. 7 vs 7 mobil ve bilgisayar platformunda oynanabilen tank oyunu.

Mesela şu maçta sadece 2-3 rakibin dikkatini çektim. Takımımın alacağı hasardan endişelenip pozisyon değiştirmesine gerek kalmadı.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Teşekkürler ikisine de bakacağım. 👍

Yeni konular

Geri
Yukarı