Başınıza gelen en kötü olaylar

Ortaokuldayken Voleybol oynamak için takılan ipleri tutmak için böyle bir demir olur ya. Ha ona koşarak kafa atmıştım. Yere yığıldım ve burnum kanamaya başladı. Çok kötü acıyordu ve ağlıyordum. Olayı aşırı kötü yapan ise tenefüs vakti olduğu için bütün bahçedeki öğrenciler etrafıma toplanmıştı. Herkes beni izliyordu. Çok utanmıştım o an.

5 yıl önce falan tatilden dönüyordum ailemle bayağı böyle uçurum kenarından geçiyoruz babam virajı alamayıp bariyerlere vurdu 2 kere falan döndü araba çok korkmuştum o an. Hala hasarı duruyor araçta.

21 Haziran 2016'da İstanbul'a giderken Çanakkale ezine- ayvacık yakınlarında az daha otobüs uçuruma yuvarlanıyordu. Önümüze bir tane araba gece gece makas atarak geçmişti.

8 Ocak 2018'de sol kulağımın işitme duyusunu kaybettiğini öğrendim. (113 dB ve üzeri total işitme kaybı.)

Evet arkadaşlar merak ettim çünkü benim başıma gelmeyen kalmadı. Sizinkileri de merak ettim. Ben başlayayım.

23 yaşındayım.

1. 1 Arabayla trafik kazası geçirdim ehliyetim gitti
2. Bir olaydan dolayı tutuklandım, nezarete atıldım, mahkemeye çıktım
3. Martı ile trafik kazası yaptım
4. Ayak bileğim kırıldı trafik kazasında
5. İlk defa ameliyata girdim hayatımda
6. 2 ay yürüyemedim
7. İşsiz kaldım

Ankara Keçiören gibi bir işlek yerde kuzenimle tellerden atlarken eşofmanım yırtılmıştı.

Yeni konular

Geri
Yukarı