Başınıza gelen en enteresan olayı anlatın

Demirin üstüne atladım ve kalçamı deldi. Ordan gitmeye çalışıyordum ama demir içime girdiği için çıkamıyordum. Kendimi hafif oradan çıkardım hafif kan vardı. Yürüdüm biraz halsiz hissediyordum. Sonra geçti. Hiç acımıyordu bir şey olmadı sandım. Eve gittim açtım, baktım ki koskocaman delik. Hastaneye gittik dikti orayı.

İlginç olan hiç acımaması.
Geçmiş olsun. Neden demirin üstüne atladınız ki?

1 hafta boyunca neredeyse her gece herkes uyurken televizyonun son ses açılması. O evden taşındık ve burada hiç olmadi. Oraya gidene kadar da olmamıştı. Garip.

Enteresanlık değil bence ama anlatayim, ilkokul 1.sınıfa gidiyorum o zamanlar neyin ne olduğunu ayırt edemiyorum, zaten herkes bilir bunu öğretmenler ister METREYLE ister cetvelle çocukların eline cezalandırmak için ister sert ister vurmuş olmak için vurur. Bizim hocamız da öyleydi.
Neyse işte hoca beni 1 dersliğine mi ne yokken sınıf başkanı yaptı dedi ki ödevleri yapmışlar mı kontrol edersin tamam hocam dedim başladım teftişe..
7-8 kişi ödevlerini yapmamıştı bende gittim bazılarının kulaklarını çektim bazılarının ellerini kaldırttım cetvelle şak!.
Sonra hoca geldi sınıfa ne yaptın sen? ne yapıyorsun sen!?, öy-öyetmenim.. kaç kişiye vurdun? vurduğum kişiler el kaldırır. Öğretmen ''Aç elini!'' *avucumun içini açıyorum* ''YUKARIYA KALDIR!''
Çok sert bir şekilde ellerime sırayla vurur. ''GÖZÜMDEN DÜŞTÜN!, Geç yerine.'' Hoca beni aslında sınıfın en başarılısı olarak görüyordu. Garip. Ben sadece onu ve önceki hocaları örnek aldığım için böyle yapmıştım :d. Uzun zamandır birine anlatmak istiyordum konusunu da açarım şimdi.

Kanepede uyudum, sabah kalktığımda yataktaydım ama evde tektim.
Oha! Ben olsam altıma yapardım.
1 hafta boyunca neredeyse her gece herkes uyurken televizyonun son ses açılması. O evden taşındık ve burada hiç olmadi. Oraya gidene kadar da olmamıştı. Garip.
Böyle şeyler beni korkutuyor.

Geri
Yukarı