Basit bir ingilizce temeli nasıl atılabilir?

Hiç temeli olmayan biri için altyazılı dizi izlemek, kitap okumak sıkıcı ve soğutucu zor bir aktivite olabilir. Tavsiye etmiyorum. Bu daha çok orta düzey adamın işine yarar. Güzel bir kursa gidip temel oluşturman lazım. Daha sonra zaten kendiliğinden oluşuyor.

Aynı zamanda Rosetta Stone programını deneyebilirsin. Program garip bir şekilde öğrettiğini söylüyor. Bazı diller için gerçekten işe yarıyor bazı diller için yaramıyor. İngilizce yarayan dillerden biri. Çok pahalı ama, onu unutmamak lazım.

Rosetta Stone - Learn Languages like a Native

Not: Güncel sürümde 5 farklı İngilizce seviyesi var. 3 olan eski sürüm. :)

https://www.amazon.com/Rosetta-Stone-Lifetime-Download-Subscription/dp/B075FC6T2R/

Hocam ben o paraya ülke kurarım. Gerçekten çok pahalı. Dizi/Film izlemeyi seviyorum ve İngilizce için artıracağım da, ama kitap okumayı anlayamadım. Hiç temeli olmayan birisi İngilizce kitabını zaten okuyamaz. Okusa da anlayamaz. :)

Ben buradan 25 TL'ye bir kurs buldum. 300 küsur ders ve toplam 21 saate yakın. Daha önce buradan Python öğrenmek içinde alışveriş yapmıştık. Sizce bu eğitim setini almalı mıyım?

Linke tıklayıp, biraz aşağı indikten sonra "Bu Kursun Müfredatı" kısmından içindekilere detaylıca bakabilirsiniz.

Sıfırdan İleri Seviyeye İngilizce Eğitim Seti | Udemy

ama kitap okumayı anlayamadım. Hiç temeli olmayan birisi İngilizce kitabını zaten okuyamaz. Okusa da anlayamaz. :)

Kitap okuma tavsiyesi verenler olmuş ondan dedim. Yoksa seninle aynı şeyi söyledim.

Ben buradan 25 TL'ye bir kurs buldum. 300 küsur ders ve toplam 21 saate yakın. Daha önce buradan Python öğrenmek içinde alışveriş yapmıştık. Sizce bu eğitim setini almalı mıyım?

Linke tıklayıp, biraz aşağı indikten sonra "Bu Kursun Müfredatı" kısmından içindekilere detaylıca bakabilirsiniz.

Sıfırdan İleri Seviyeye İngilizce Eğitim Seti | Udemy

Kurs konusunda pek bilgim yok ama faydası olabilir. :) Eski usül sınıf ortamı kurslarada bakabilirsin...

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı