Basit macOS kurulumu

MrKonce

Kilopat
Yer
Edirne
Daha fazla  
Meslek
Yazılım Müh. Okumak İstiyor.
Selamlar, bu aralar başka türlü işletim sistemlerine merak sardım ve özellikle MacOS'a da bir merakım var. Fakat birkaç yerden bakmama rağmen kurulumlar bana çok karışık geldi şu an Ubuntu 18.04lts kullanıyorum. Temiz kurulum yapacağım yani diskteki yedeklerimi aldım komple sadece macOS kurmak istiyorum. Acaba önerebileceğiniz güncel aşama aşama karışık olmayan bir anlatım var mı ya da kısaca siz yazabilir misiniz?

Not: Zaten günlük kullanım için bakıyorum yani çok fazla oyun oynamayacağım sadece internete girsin bir de Mac olsun yeter :)

Bilgisayarım: HP proobok 4540S.
Özellikleri: i5 3230M.
6 GB RAM.
500GB HDD.
Intel HD grafik 4000 ve Radeon 7650M grafik kartı mevcut.

Yardımcı olursanız şimdiden teşekkürler.

Wi-Fi modülü nedir? Eğer Intel ise kurmamanızı öneririm. Çünkü hala Intel Wi-Fi için destek yok.

Merhaba,

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
.

Yardımcı olacaktır.

Merhaba, bu videoyu izledikten sonra bu konuyu açma gereği duydum. Başka videolarda daha farklı anlatımlar var çok karışık geldi. En azından yapacaklarımı aşama aşama sıralar mısınız?
Wi-Fi modülü nedir? Eğer Intel ise kurmamanızı öneririm. Çünkü hala Intel Wi-Fi için destek yok.
Realtek.

Daha tam olarak neyin sıralanmasını bekliyorsunuz? Zaten aşama aşama başlıyor ve gidiyor video. Mojave kurun o sisteme.

Geri
Yukarı