Başka Bilgisayarda Görünen HDD, Kendi Bilgisayarımda Görünmüyor

Hilergy

Hectopat
Merhabalar. Bilgisayarımda 3 adet depolama birimi kullanmaktayım. Birisi SSD olup içinde sistem yüklü, diğer ikisi HDD birinde oyunlar var. Birinde yedekler ve fotoğraflar var. Sistemde C: / D: / E: / Diskleri var anlayacağınız. Dünden itibaren artık D: / Diskine ulaşamıyorum. Yedeklerin olduğu disk, başka bir bilgisayara taktığımda sapasağlam okudu HDD'yi bad sector taraması da yaptım temiz çıktı. Sonra tekrar bilgisayarıma taktığımda yine okumadı. Yine aynı işlemi tekrarladım başka bilgisayara taktım başka bilgisayarda HDD okunuyor ama benim bilgisayarımda HDD okunmuyor. Şöyle elimle bir kontrol ettiğimde ise diğer HDD ısınırken bu ısınmıyor titremiyor. Sonuç olarak HDD'ye elektrik gitmediğini varsaydım. Ne yapabilirim, sorun nerededir sizce?

Son düzenleyen: Moderatör:
Disk yönetimine girip diskin sürücü kısayolu ekleyin sorun düzelecektir. İstiyorsanız daha detaylı bir biçimde anlatabilirim.
LİNK
Edit: Linki kontrol ettim burda değiştirme için yapılmış siz tek fark olarak ekleyeceksiniz.

Öncelikle yanıtın için çok teşekkür ederim fakat maalesef sistemim Windows 10 değil Windows 8.1 ve az önce baktım harddisk BIOS ta da görünmüyor sadece 2 diskim görünüyor halbuki 3. HDD herşeyi bağlı SATAsı DATAsı

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı