Başka bir kedi benim kedimin mamasını yiyor

Gojira

Hectopat
Makaleler
8
Bi' kedi dadandı bizim eve sürekli gelip benim kedimin mamalarını yiyor, benim kedide bir şey yapamadığı için oturup onu izliyor, ben bu kedinin gelmemesi için ne yapmam lazım? Balkondan geldiği oluyor, balkonu geldiği yerden kapatıyoruz ama bu sefer bizim kapıya gelip miyavlıyor, hatta öyle bir miyavlıyor ki geçen gece uyuyamadım. Kalkıp yemek veriyoruz ama hep daha fazlasını istiyor zaten baya kilolu bir kedi ayrıca benim kedinin mama masrafı beni yoruyor, bir de bu kedi ortaya çıktı nasıl engelleyeceğim bizim eve gelmesini?

Not: Apartmanda yaşıyorum.
2.Not: Kedi açtır halinden anla demeyin kedi bildiğiniz obez.

Bi' kedi dadandı bizim eve sürekli gelip benim kedimin mamalarını yiyor, benim kedide bir şey yapamadığı için oturup onu izliyor, ben bu kedinin gelmemesi için ne yapmam lazım? Balkondan geldiği oluyor, balkonu geldiği yerden kapatıyoruz ama bu sefer bizim kapıya gelip miyavlıyor, hatta öyle bir miyavlıyor ki geçen gece uyuyamadım. Kalkıp yemek veriyoruz ama hep daha fazlasını istiyor zaten baya kilolu bir kedi ayrıca benim kedinin mama masrafı beni yoruyor, bir de bu kedi ortaya çıktı nasıl engelleyeceğim bizim eve gelmesini?

Not: Apartmanda yaşıyorum.
2.Not: Kedi açtır halinden anla demeyin kedi bildiğiniz obez.
Korkutup kaçırman lazım o kediyi dışladığında bir daha gelmez. Mümkünse evde ver mamanı kediye. Ayrı iki tane kasede koyabilirsin o kedide açtır belki 2. tavsiyemi uygulaman daha iyi olur.

Senin kedi dişi galiba ondan ayrılmıyordur kesin :D dediğim gibi zarar vermeden uzaklaştırabilirsin. .
Yok hocam erkek.
Yeniden gelsin hafif itekleyerek geri çevirmeye çalışacağım.
Nereden giriyorsa oralara çok azcık parfüm sıkarsanız kötü kokudan gelmez. Çok az sıkın ama fazla sıkarsanız sağlığına büyük zarar verirsiniz kedinin.
Bunu da deneyeceğim.

Geri
Yukarı