Kedimin Kalça Kırığı

Shilaqq

Hectopat
3.kattan düşen kedimi veterinere götürdüm ve fotoğrafta ki yerin kırık olduğunu söylediler. Ameliyat ile bir şeyler takılabileceğini ama çok pahalı olduğunu söylediler. 1.5 ay gibi bir sürede kemiğin kaynayacağını düşündüğünü söyledi ve iç kanama yaşanmaması için iğne yapıp eve döndük. Sizce bu bölge kendi kendine kaynar mı? Kedim yemeğini suyunu yeyip içiyor. İdrarını da yaptı ve idrarın da kan yok, normal bir idrar idi. Sizce düzelecek mi?

WhatsApp Image 2019-05-11 at 15.24.04.jpeg

Son düzenleyen: Moderatör:
Benim de sürekli gittiğim veteriner çok bilgi vermiyor, sormadan cevap vermiyor. Ana hatlarıyla durum biraz belli gibi ama yine de veterinerin, size tam bir bilgi vermediği anlaşılıyor. Kalçaya platin takılmazsa kedinin hayatı nasıl devam eder? Bu sorunun cevabı çok önemli ve bunu mutlaka öğrenmelisiniz. Zor bir durum. Geçmiş olsun.

Benim kedim aynı durumda , dün veterinere
3.kattan düşen kedimi veterinere götürdüm ve fotoğrafta ki yerin kırık olduğunu söylediler. Ameliyat ile bir şeyler takılabileceğini ama çok pahalı olduğunu söylediler. 1.5 ay gibi bir sürede kemiğin kaynayacağını düşündüğünü söyledi ve iç kanama yaşanmaması için iğne yapıp eve döndük. Sizce bu bölge kendi kendine kaynar mı? Kedim yemeğini suyunu yeyip içiyor. İdrarını da yaptı ve idrarın da kan yok, normal bir idrar idi. Sizce düzelecek mi?

Eki Görüntüle 393233

Kedimin aynı yerinde çatlağı var , veteriner evde 20 günlük alan kısıtlamasıyla iyileşeceğini söyledi ? Gün içersinde sürekli uyuyor,günde ikiye düştü yemek ve su, tuvalet akşamları az yapıyor ?Deneyimlerinizi ve tavsiyelerinizi paylaşır mısınız ?

Dosya Ekleri

• 954F3C55-2D53-4FCF-A72C-E8C6A4EB1A3D.jpeg
    954F3C55-2D53-4FCF-A72C-E8C6A4EB1A3D.jpeg
    3,3 MB · Görüntüleme: 1.031
Merhaba,
Pazar günü eve geldiğimde kedimin bacağında bir sorun vardı ve veterinere götürdüğümde kalça ve bacak arasındaki eklemde ayrılma olduğunu söyledi. Birkaç veterinere röntgenini gösterdiğimde hepsi kafes istirahatinin yeterli olacağını söyledi. Siz bu süreci nasıl atlattığınız ve bu dönemde vitamin, ek gıda gibi birşey kullandınız mı? Şimdiden teşekkür ederim ve geçmiş olsun...

Yeni konular

Geri
Yukarı