Başka bir ülkeye gitmenin en kolay yolu nedir?

Herkes evlenin demiş fakat Türkiye'de yaşarken başka bir ülkede ki biriyle tanışıp evlenecek seviyeye nasıl gelebiliriz? Turistlere mi saralım yedi yirmi dört?

Turistler koca/karı seçmeye gelmiyor ülkeye büyük ihtimal şaka yapıyorlar. Umudu kesin o işten bunlar dışında çok çalışarak güzel başarı elde ederek gitmek mümkün kısaca kendinizi onlara beğendirmeniz gerekiyor. Askerlik gibi düşünün hangi meslekte açık varsa oradan alırlar.
Özellikle yazılım bilenlere yurt dışı garanti diyebilirim.

Herkes evlenin demiş fakat Türkiye'de yaşarken başka bir ülkede ki biriyle tanışıp evlenecek seviyeye nasıl gelebiliriz? Turistlere mi saralım yedi yirmi dört?
Kendin bulucan hacı artık orasını ben bilemem. Hakan Hepcan iyi bir örnektir mesela. Norveçli hatun buldu gitti Norveç'e de onun hikaye karışık bayağı, onları sen araştır artık. Ama dediğim gibi evliliğin gözetlenecektir büyük ihtimal. Severekten mi yoksa sırf buraya gelmek için evlendin sonra boşanacak mısın diye vesaire. Zaten o ilişkiyi yürütüp evliliğe kadar taşımak da kolay olmayacaktır yani. Ben eğitimle gitmeyi düşünüyorum. Eğitimle gitmek bana kalırsa hem en uğraştırıcı, hem de en kesin yol.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı