Başka operatörden TurkNet'e geçiş

Loremm

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba. Maalesef şu an vo***one kullanıcısıyım ve TurkNet'e geçmek istiyorum. Şu an (Ağustos ayı dahil) 4 faturam kaldı bu operatör için.
Ben şu an TurkNet'e başvuru yapsam ve siz iptal işlemlerini başlattığınızda vo***one bana sözleşmeyi iptal ettiğim için bu 4 ay parası hariç 1000TL - 500TL gibi sadece sözleşmeyi iptal ettiğim için para isteyecek mi? Yardımcı olursanız çok mutlu olurum.

Screenshot_1.png

Son düzenleyen: Moderatör:
İşte ondan emin olamadığımız için arayıp kendin sorsan daha iyi olur. Cayma bedeli ödiceksen de söylerler ne kadar ödiceğini.

Burada gerçek TürkNet operatörü cevap verir diye yazmıştım, Vodafone ararsam 2 saat başımı ağrıtacak aslında TürkNet'i arıyacaktım fakat buradan cevaplıyorlarmış diye yazdım buraya ve başka benim gibi geçiş yapan birisi varsa bilgilendirir diye yazdım, en kötü yarın Vodafone temsilcisini ararım.

@500498
(umarım etiketlemem sorun olmaz)

Son düzenleme:
Burada gerçek TürkNet operatörü cevap verir diye yazmıştım, Vodafone ararsam 2 saat başımı ağrıtacak aslında TürkNet'i arıyacaktım fakat buradan cevaplıyorlarmış diye yazdım buraya ve başka benim gibi geçiş yapan birisi varsa bilgilendirir diye yazdım, en kötü yarın Vodafone temsilcisini ararım.

@500498
(umarım etiketlemem sorun olmaz)
Yazmamalarının sebebi şu an gece saat 2 olması. Etiketlemek sorun yaratmıyor. Sabah cevap verirler.

Merhaba. Maalesef şu an vo***one kullanıcısıyım ve TurkNet'e geçmek istiyorum. Şu an (Ağustos ayı dahil) 4 faturam kaldı bu operatör için.
Ben şu an TurkNet'e başvuru yapsam ve siz iptal işlemlerini başlattığınızda vo***one bana sözleşmeyi iptal ettiğim için bu 4 ay parası hariç 1000TL - 500TL gibi sadece sözleşmeyi iptal ettiğim için para isteyecek mi? Yardımcı olursanız çok mutlu olurum.

Eki Görüntüle 1489410
Merhaba, servis sağlayıcınız ile görüşerek cayma bedeli faturanızla ilgili detaylı bilgi alabilirsiniz. Gigafiber hizmetinde servis sağlayıcınızdan çıkacak olan cayma bedeli faturanızın 1000 T' sine kadar TurkNet' ten alacağınız hizmette indirim tanımlaması yaparak karşılıyoruz.

Bilgilendirme için yazıyorum. Aradım ve sadece 320 TL olan 4 ayın parasını alacaklarmış onun dışında ödeme yapmayacakmışım bugün Online olarak başvuracağım TurkNet'e.

Geri
Yukarı