Başkalarının fikirlerine saygı göstermiyoruz

'''' Şu emojiyi görünce nedensizce yumuşuyorum.
Maalesef ben öyle yapamıyorum bazen öyle kişiler denk geliyor ki tutamıyorum kendimi. Ama mantıklı bir tartışmada tabi ki saygı duyarım.

Yapılan eleştiriye kızgın atanlar mı? Haklı arkadaş aynı kitle Mafia'da var. Oyun hakkında konuşturmuyorlar resmen.

Malum partinin yaptıklarını görüp destekleyenlere pek saygı duyamıyorum maalesef. Tabii saygı duymuyorumdan kasıt daha az ilişki kuruyorum veya ilişkimi kesiyorum. Yoksa öldürecek veya sövecek değilim.

Saygı gösterilecek adamın düşüncesi seçimi önemli değil zaten. Adam sana davranma konuşma şekli ile nasıl biri olduğunu belli eder. Saygı duymama kısmında bana göre belli durumlar var. Geçen gün kızların tırnağının uzun olmasını yararlı ve sağlıklı bulan bir eleman vardı. Sizce bu kişiye saygımı göstermem gerekiyor bana göre ağzına masayla vurmak lazım

Videodaki kişi gittiği bir tatil hakkında konuşuyor. Villa falan var. Tek gitmediğini falan söylüyor. Sonra da yorumlarda o 2 kişi yorum yazmış oluyor. Olay münasebet değil. Yorumu yapan adam kesin kız atmıştır diyor. Öbür adam da sanki yorum atan kişi "kız atmak günahtır atmayın" demiş gibi küfür ederek arap diyor.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…