Basketbol ayakkabıları dışarıda giyilir mi?

umutxdd

Decipat
Makaleler
2
Daha fazla  
Aktif olarak basketbol oynamıyorum ve basketbol oynamayı düşünmüyorum, fakat basketbol ayakkabılarının tasarımları vs. genel olarak gözüme hoş geliyor ve basketbol ayakkabısı almayı düşünüyorum. Dışarıda günlük olarak giymek sorun çıkarır mı?

Zamanında Total 90 ile kombin yapmış bir nesil söz konusu yakıştırdıktan sonra neden giyilmesin. Sadece daha dikkatli kullanmakta fayda var sonuçta parke için yapılmış bir ayakkabı.

Aktif olarak basketbol oynamıyorum ve basketbol oynamayı düşünmüyorum, fakat basketbol ayakkabılarının tasarımları vs. genel olarak gözüme hoş geliyor ve basketbol ayakkabısı almayı düşünüyorum. Dışarıda günlük olarak giymek sorun çıkarır mı?

Daha sonra parke bir sahada oynayacaksan belki altını eritebilir asfalt zemin, iki ayakkabı alıp birini dışarıya birini de maçlara kullanabilirsin.

Adidas'ın bu tarz ayakkabıları var, basket ayakkabısı gibi değil de "ondan ilham aldıklarını söyledikleri" ayakkabılar. Mesela Forum, Hoops tarzı. Ben geçen sene Hoops 2.0 giyiyordum, Forum Low aldım şu an. Dar paça pantolonlar hariç hepsiyle çok güzel duruyor benceç

Yani hocam adı üstünde, basketbol ayakkabısı bu amacı ne içinse onun için kullanılır, yaklaşık 1 yıla kadar basket oynuyorum şahsen basket ayakkabısıyla gezmek taban özelliğini kaybetmeye neden olabilir ve yıpranması an meselesi yani ben tavsiye etmezdim

Geri
Yukarı