Baskı Balatayı Yakan Corvette

Makaleler
289
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Profil Kapağı
1522743131
Sıfır aldığı Corvette'in 600$'lık lastiklerini test etmek isteyen adam aracı pert ediyor.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleme:
Bir küçük düzeltme yapayım videoda gördüğünüz kişi aracın sahibi değildir. Auto Magazin editörlerindendir kendisi şuan blog yazıları yazmakta ve Dünyada binmediği denemediği araba kalmamıştır.

Birşey biliyoruzda konuşuyoruz değilmi ama. :) Dediğim gibi arabalardan anlayan herkes baskı balatanın ( motor ile şanzımanın arasında aktarma parçası ) yandığını anlyabilir. Senin kadar pc'den anlamam ama araç konusunda çok şey bilirim kardeşim. Ayrıca benim hatam debriyaj balatası yazmamış olmam. :)

O zaman ben karıştırdım :D

- - - Güncellendi - - -

Birşey olmaz arkadaşım cocuk değiliz. Böyle basit birşey için tartışmayı tatsızlaştırmayız. Senin gibi hepimiz aklı başında insanlarız dert etme sen. ;)

Gençler konu sanki tatsız bir hal alacakmış gibi ama genede bir uyarayım istedim :)

Öncelikle konuya iki arkadaşın konusu diye müdahelede bulunmadım. Tekir'in konuyu yanlış değerlendirdiği belliydi yada senin eksik bilgi vererek onun yanlış anlamasını sağladığın. Burak müdahele etmese ben gene karışmazdım.. Bunu açıkladıktan sonra ..

Birşey olmaz arkadaşım cocuk değiliz. Böyle basit birşey için tartışmayı tatsızlaştırmayız. Senin gibi hepimiz aklı başında insanlarız dert etme sen.
Ben yaşla ilgili yorum yapmadım farkındaysan yazdığım nettir..

Gençler konu sanki tatsız bir hal alacakmış gibi ama genede bir uyarayım istedim :)

Demmeki arkadaşım demek yanlışmış direk yazmam gerekiyormuş. 40 yaşından sonra yıllarca forumlarda gezerken hangi konunun sertleşeceğini yada sertleşmeden olayı sakinleştirmek gerektiğini çok gördüm.. Çocuk olduğunu düşünsem konunun en başında açıklama yapar ve konuyu açıklardım. İki arkadaş konuşması düşündüm ve sadece baktım. Neyse bu konu için bu kadar yoruma gerek yok.
Forum düzgün yürüdüğü sürece problem yoktur.. Benden yana da sorun yoktur.

Üstadım yaşta baya varmış. Bu forum da, bu kadar yaşlı abilerimizde var olduğunu bilmiyordum. Bende atar yaptım ama kusura bakma... :)

Öncelikle konuya iki arkadaşın konusu diye müdahelede bulunmadım. Tekir'in konuyu yanlış değerlendirdiği belliydi yada senin eksik bilgi vererek onun yanlış anlamasını sağladığın. Burak müdahele etmese ben gene karışmazdım.. Bunu açıkladıktan sonra ..

Ben yaşla ilgili yorum yapmadım farkındaysan yazdığım nettir..

Demmeki arkadaşım demek yanlışmış direk yazmam gerekiyormuş. 40 yaşından sonra yıllarca forumlarda gezerken hangi konunun sertleşeceğini yada sertleşmeden olayı sakinleştirmek gerektiğini çok gördüm.. Çocuk olduğunu düşünsem konunun en başında açıklama yapar ve konuyu açıklardım. İki arkadaş konuşması düşündüm ve sadece baktım. Neyse bu konu için bu kadar yoruma gerek yok.
Forum düzgün yürüdüğü sürece problem yoktur.. Benden yana da sorun yoktur.

Uyarı! Bu konu 12 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı