Başlangıç için motosiklet önerisi

250 CC başlangıç için Suzuki GSXR 250 bence en mantıklısı ama bütçenizi aşıyor. 125 CC motorlar arasında da zaten iş tamamen göz zevkine kalıyor.

Merhabalar, motora başlamayı düşünüyorum. Boyum 175. Yaşım 16. A1 ehliyet alacağım. 125 CC'lik önerebileceğiniz Super Sport motor var mıdır?

250 CC başlangıç için Suzuki GSXR 250 bence en mantıklısı ama bütçenizi aşıyor. 125 CC motorlar arasında da zaten iş tamamen göz zevkine kalıyor.

Başlangıç diyor yalnız. Suzuki GSXR 250, 250CC bu adam daha 16 yaşında A1 ehliyetini alacak A1 ehliyetini alanlar 11kw/14HP üzerini süremez yasaktır. 250CC olan bir motoru sürebilmesi için yaşının 18'i doldurmuş ve A2 ehliyetini alması gerekecektir.
Merhabalar, motora başlamayı düşünüyorum. Boyum 175. Yaşım 16. A1 ehliyet alacağım. 125 CC'lik önerebileceğiniz Super Sport motor var mıdır?
Hocam bu konuyla ilgili dün bende konu açtım ve MT-125, CBR125 arasında gidip geldiğimi söyledim bana CBR125'i önerdiler çünkü parça fiyatları çok pahalı. Bende CBR125 alacam ama sen böyle süpersport bir motor almadan önce yamaha nmax, honda PCX gibi motorları alıp gaz tepkimelerini iyice kafana oturtursan çok güzel olur. Yani grenajlı bir motor alınca yan yatma sorunu yaşayacaksın zarara girmektense scooter tarzıyla biraz alıştırma yapman en iyisi olacaktır.

Geri
Yukarı