Başlangıç için Squier Affinity Strat gitar seti uygun mu?

Uygundur. Fakat thomann'dan getirirken üstüne ekstra vergi fiyatı biner mi emin değilim.
Evet ekstra vergi olarak 18%-20% civarı bir şey ödüyormuşuz diye okumuştum. Ancak 1 Mayıs'tan sonra bu biraz değişmiş sanırım ve ciddi miktarda ek rakamlar ödemişler. Bu yüzden şuan biraz kararsızım.

Evet ekstra vergi olarak 18%-20% civarı bir şey ödüyormuşuz diye okumuştum. Ancak 1 Mayıs'tan sonra bu biraz değişmiş sanırım ve ciddi miktarda ek rakamlar ödemişler. Bu yüzden şuan biraz kararsızım.
Toplam bütçeniz nedir? Belki Türkiye içinden de bişeyler ayarlamamız mümkün olabilir.

Son düzenleme:
Amfi vs. dahil olarak 6.500-7.000 civarı diyebilirim. Bu attığım set Türkiye'de şuan 12.500TL

1 Mayıs Sonrası Gümrük Düzenlemesi hakkında bu konudaki arkadaş 1 Mayıs'tan sonra 4 ekran kartı sipariş etmiş ancak ek bir vergi ödememiş. Sanırım ben de şansımı deneyeceğim.
Blackstar ID:Core 10 V3 ve yanına bütçene uygun Shecter sgr C1, SX Stratocaster, Jackson JS11 gibi bir gitar alabilirsiniz. Thomanndan alacağınız setteki gitardan da amfiden de daha kaliteliler.

Blackstar ID:Core 10 V3 ve yanına bütçene uygun Shecter sgr C1, SX Stratocaster, Jackson JS11 gibi bir gitar alabilirsiniz. Thomanndan alacağınız setteki gitardan da amfiden de daha kaliteliler.
Bahsettiğiniz ekipmanları alacak olsam bile Thomann üzerinden almam daha mantıklı değil mi? Sonuçta Türkiye fiyatlarının yarısı. Yeni vergiler uygulansa bile Türkiye fiyatına gelicek ve kaybedeceğim tek şey zaman olacak. En azından bunu tecrübe etmiş olacağım çünkü internette herkes farklı bir şey yazmış bu konu hakkında.

Yeni konular

Geri
Yukarı