Başlangıç motoru önerisi

Yer
İzmir
Başlangıç için motor arıyorum. Daha önce hiç motor sürmedim fakat elektrikli bisiklet sürdüm. Bisikleti de traillerda sürüyorum yani dengemin iyi olduğunu düşünüyorum. Aklımdakiler, R125, R25 ve r6.
R6 ile başlamak uygun değil biliyorum fakat 1-2. viteste alışana kadar gidip de yavaş yavaş artırabilirim diye düşündüm.

Neden racing istiyorsunuz?
Boyunuz ne kadar?
Bütçe ne kadar?
Bence hem sağlık hem de daha güvenli sürüş için naked gibi modellere yani karşıya baktığınız modellere yönelin derim.

Neden racing istiyorsunuz?
Boyunuz ne kadar?
Bütçe ne kadar?
Bence hem sağlık hem de daha güvenli sürüş için naked gibi modellere yani karşıya baktığınız modellere yönelin derim.
Boyum 179. Bütçe şu an için 100k'ya kadar. Racing'i çok hoşuma gittiği için istiyorum, naked'ı alırsam hevesim kaçar.

Yamahayı çok iyi bulmuyorum. 250 cc beni bozmaz bileğime hakim olurum diyorsan bu modeller iyidir.
Kawasaki Ninja Z250SL ABS / 300 ABS / R
KTM RC 250
CFMOTO 250 SR
Suzuki GSX-R 250
Yok ben illa 125cc ile başlarım diyorsan
KTM RC 125 ABS
Suzuki GSX-R 125 (Bu biraz küçük)
Bence ABS, sıvı soğutma ve enjeksiyon gibi yeni sistemlerden vazgeçme.
Ayrıca konforlu olsun istiyorsan çift silindirlere bak.

Son düzenleme:
Yamahayı çok iyi bulmuyorum. 250 cc beni bozmaz bileğime hakim olurum diyorsan bu modeller iyidir.
Kawasaki Ninja Z250SL ABS / 300 ABS
KTM RC 250
CFMOTO 250 SR
Suzuki GSX-R 250
Yok ben illa 125cc ile başlarım diyorsan
KTM RC 125 ABS
Suzuki GSX-R 125 (Bu biraz küçük)
Bence ABS, sıvı soğutma ve enjeksiyon gibi yeni sistemlerden vazgeçme.
Ayrıca konforlu olsun istiyorsan çift silindirlere bak.
Hocam Yamaha'yı çoğu kişi tavsiye ediyor diye sadece HONDA, KTM ve Yamahalara bakıyordum.

Ben bu bütçede olsam sadece Kawasaki bakardım. Daha teknolojilisi yok.
Çoğunlukla en konforlusu ise Suzuki oluyor.
CFMOTO ise F/P diyebiliriz.
CBR demedim çünkü çok fazla var ama iyi motordur.
Hocam Kawasakilere baktım da yeni modelleri çok pahalı. 2016 model civarı olanlarda bir sorun olur mu? Daha ehliyet almama da biraz var.

Yeni konular

Geri
Yukarı