Başlangıç motoru önerisi

Arkadaşlar yzf 125 rakiplerinden tek artısı yamaha olması 0 ı yok yenisi de gelecek dendi gelmedi. Lütfen r125 konularını hoplatmayın bizim buraya gelen modeli zaten tek silindir yurt dışında 3 4 silindirli versiyonlarını gördüm. Size hiç bir motorcu r125 ile başlayın demez çünkü naked ya da ss motorların parçaları ithal ve dolar kuru yüksek onun yerine mondial kanuni vs alın bozulursa bile tornavida ile düzeltme ihtimaliniz yüksek hem bir şeyler öğrenmiş olursunuz cc yükselteceğiniz zaman teknik bilginiz olur motorun arıza yapıp yapmayacağını anlarsınız.

Bende senin yaşlarındayım hem ucuz hem şık duran ve daha başlangıç tarzı arıyordum sanki
Buldum gibi Mondial markası hoşuma gitti şu modellerine bakabilirsin.

- Mondial 180 Z-One S
- Mondial 125 Drift L

Bende senin yaşlarındayım hem ucuz hem şık duran ve daha başlangıç tarzı arıyordum sanki
Buldum gibi Mondial markası hoşuma gitti şu modellerine bakabilirsin.

- Mondial 180 Z-One S
- Mondial 125 Drift L
Z-one sürmen kanunlara aykırı hatırlatmak isterim o motor 180 cc sen 125 den fazla süremezsin 16 yaşında.

3 tanesinin hiçbirini önermem hepsi hız için ve hatada telafisi olmayan motorlar ek olarak bir kaza durumunda parçaları pahalı motorlar yavaş yavaş yükseltmenizi öneririm motorunuzu önce cup ile başlayabilirsin veya Mondial 125 ile.

3 tanesinin hiçbirini önermem hepsi hız için ve hatada telafisi olmayan motorlar ek olarak bir kaza durumunda parçaları pahalı motorlar yavaş yavaş yükseltmenizi öneririm motorunuzu önce cup ile başlayabilirsin veya Mondial 125 ile.
125 lik kaç yapabilir hocam motorlarda bir sıkıntı yok da fiyatları gereksiz pahalı 125 lik motora göre.

Geri
Yukarı