Başlangıç uygulamalarında garip uygulama

Bu programı çalıştırarak ona yönetici ayrıcalıklarını vermiş oluyorsunuz.

Okumadığın yazıları atmamanı rica ederim. Technopat'ın makalesinde tarama geçmişi gibi verilerin antivirüsün kendisinden değil, tarayıcı eklentisinden toplandığı dahi bahsedilmiş. Avast veri çalıyor diyen papağandan hallicelerin %90'ının bilmediği bir bilgi bu.

İki kaynak da veri paylaşım ayarlarının kapatılması sonrasında veri paylaşıldığına dair bir şey söylememiş.

Okumadığın yazıları atmamanı rica ederim. Technopat'ın makalesinde tarama geçmişi gibi verilerin antivirüsün kendisinden değil, tarayıcı eklentisinden toplandığı dahi bahsedilmiş. Avast veri çalıyor diyen papağandan hallicelerin %90'ının bilmediği bir bilgi bu.

İki kaynak da veri paylaşım ayarlarının kapatılması sonrasında veri paylaşıldığına dair bir şey söylememiş.
O zaman siz kullanın. Gelip buraya tecrübelerinizi yazarsınız.

O zaman siz kullanın. Gelip buraya tecrübelerinizi yazarsınız.
Kullandım zaten. İyi bir program olduğunu söylerken dikkate aldığım tek şey kendi tecrübelerim de değil. Bu sözün asıl muhattabı antivirüsün a'sından haberi olmayıp sadece duyduklarıyla 'X ürünü çöptür' diyebilen papağanlar.

Kullandım zaten. İyi bir program olduğunu söylerken dikkate aldığım tek şey kendi tecrübelerim de değil. Bu sözün asıl muhattabı antivirüsün a'sından haberi olmayıp sadece duyduklarıyla 'X ürünü çöptür' diyebilen papağanlar.
O zaman kullanmaya devam edin. Ama başkalarına tavsiye etmeyin. En azından bu forumda. İnsanları yanlış yönlendirmeye hakkınız yok.
Genellikle bunlar EBA canlı ders uygulaması oluyor, yine de tedbiri elden bırakmamak için Kaspersky ile tarama yapmanızı tavsiye ederim.
Bende de yüklü EBA canlı ders. Ama böyle bir şeyle karşılaşmadım.

Yeni konular

Geri
Yukarı