Çözüldü Başlangıçta disk onarımı ve donma sorunu

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

MİYAVV

Hectopat
Makaleler
8
Bilgisayarı her açtığımda disk onarımı yapıyor ve bu sürekli oluyor. Bazen masaüstü açılmıyor, bazen aşırı geç açıyor. Açıldığında çoğunlukla problemli oluyor ve açtığım bütün programlar çalışmayı durduruyor. Bazen de yarı problemli oluyor ve açtığım programlar çökünce iki dakika sonra düzeliyor ama çökme hep oluyor. Sağ tık yaptığımda da donuyor, klavyeyle bir şey yazdığımda da. Arama çubuğu çalışmıyor, tıkladığımda donuyor. Windows (başlat) tuşuna bastığım zaman arama kutusu üzerine açılıyor ve donuyor. Bir kere mavi ekran verdi ve %0'da takılı kalmıştı, SFC /scannow'da da %0'da kalmıştı. Yatmadan önce tekrar deneyeceğim. Comodo ile tam tarama yapıyordum ve monitör ilk kez uyku modunda kitlendi ve açamadım, kapatmak zorunda kaldım. Birazdan Comodo ile tekrardan taratacağım. Görev çubuğu çoğunlukla işlevsiz kalıyor. Şu an yarı problemli halde kullanıyorum ve bu bile beni delirtiyor. Başka sekme açtığımda aşırı yavaşlıyor veya klavye yazması gecikiyor. Hemen format atmak istemedim sunabileceğiniz çözümler olursa öğrenmekten mutluluk duyarım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Temiz kurulum yapınız kac yıl oldu kullananı bilgisayarı?
Beş ay oldu. Şimdi format atacağım bir çözüm bulamadım.
---------------------------------------------------------------
Format atarken mavi ekran hatası verdi ve %100'de takılı kaldı. Shift tuşuna basarak yeniden başlattım "Sorun Gider" bölümü açılmadı fakat bilgisayar hızlı bir şekilde açıldı. Şimdilik bir problem yaşamadım. Akşam gelişmeleri ileteceğim.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı