Başlangıçta Gözükmeyip Otomatik Açılan Programlar

Saytomo

Hectopat
Daha fazla  
Meslek
Sabahları öğrenci akşamları ...
Geçenlerde PUBG Mobile'nin emülatörünü indirdim. Gameloop diye bir program. Başlangıç sekmesini özellikle kontrol ettim bu tazr Çin'li programlar oraları çok severler diye. Kendisi orada yoktu. İyi dedim kapadım PC'yi tekrar açtığımda bir de ne göreyim çoktan çalışmaya başlamış. Eeee? Başlangıç sekmesinde gözükmüyor ben bunu nasıl kapatacağım?

Geçenlerde PUBG Mobile'nin emülatörünü indirdim. Gameloop diye bir program. Başlangıç sekmesini özellikle kontrol ettim bu tazr Çin'li programlar oraları çok severler diye. Kendisi orada yoktu. İyi dedim kapadım PC'yi tekrar açtığımda bir de ne göreyim çoktan çalışmaya başlamış. Eeee? Başlangıç sekmesinde gözükmüyor ben bunu nasıl kapatacağım?

Bir de açılış hızını geciktiriyor bazıları.

Windowsun kendi ayarlarında bir ayar var çok eskiden bakmıştım. Kapatırken nelerin açık olduğunu kaydedip onları geri açıyor. Aynı sorunu u torrent olarak aratırsanız bulursunuz. Gameloop olarak değil u torrent olarak aratın. Muhtemelen aynı şeydir. Basit bir ayar ama hatırlamıyorum yerini.

Görev yöneticisinde gözüküyor mu?

1589196013957.png

Buradan görev yöneticisine girin

Windows 7'ler için geçerli. Başlangıç sekmesi görev yöneticisine taşındı Windows 10'da.

Evet? Bekliyorum.

Assagıdan görev cubugundan sag tıklayın görev yoneticisini acın sonra diğer ayrıntılar deyin.
Baslangıc menüsüne girip acılan programı bulup devre dışı bırakın.

Windows 7'ler için geçerli. Başlangıç sekmesi görev yöneticisine taşındı Windows 10'da.

Evet? Bekliyorum.

İsterseniz ekran kaydı atayım.

Assagıdan görev cubugundan sag tıklayın görev yoneticisini acın sonra diğer ayrıntılar deyin.
Baslangıc menüsüne girip acılan programı bulup devre dışı bırakın.

İsterseniz ekran kaydı atayım.

Yapabildiniz mi?

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı