Başlangıçta otomatik olarak açılan "Program"

128322

Kilopat
Merhabalar, bugün bilgisayarıma format attım, başlangıçta açılan uygulamaları düzenlemek için menüsüne girdiğimde Program adlı bir şey buldum. Hiç bir şekilde kaldıramadım, yardımcı olur musunuz?

program.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Dosya konumu açılıyorsa o konumdaki programı silin olmaz ise ccleaner ile silinir.

Dosya konumu nereyi gösteriyor.

Maalesef arkadaşlar dosya konumu yok ccleaner işe yaramadı bende tekrardan format attım o yüzden konuya girmeyi de unuttum sorun çözüldü nedenini anlayamadım bende tonla virüs tarayıcı program kullandım ve temizleyici işe yaramadı tekrar format çözdü sorunu.

Nedendir bilmiyorum fakat, görev yönetici>başlangıç kısmında ki isimsiz ''program'' adında ki uygulama, önceden silinmiş olan şeyler diye aklımda kalmış.
Tedbirli olmakta fayda var tabi.

Merhabalar, bugün bilgisayarıma format attım, başlangıçta açılan uygulamaları düzenlemek için menüsüne girdiğimde Program adlı bir şey buldum. Hiç bir şekilde kaldıramadım, yardımcı olur musunuz?

Eki Görüntüle 528191

Hocam Windows silinmiş bir dosyayı hala yüklü olarak algılamış olabilir. Bende de olmuştu. Birkaç gün sonra yok olmuştu. Virüs taraması yapın 360 Total Security ile eğer tehdit bulmazsa sıkıntınız yoktur yüksek ihtimalle.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı