Başlangıçta Microsoft Edge'in açılması

darknihilizmside

Centipat
İyi günler arkadaşlar. Ben bilgisayarımda normalde Microsoft Edge tarayıcısını yaklaşık 1 senedir kullanıyorum. Ancak hiçbir şekilde başlangıçta görmedim geçen hafta bilgisayarıma format atmıştım ve aynı şekilde Microsoft Edge'i kullanmaya devam ettim. Ancak bugün başlangıca girdiğimde etkinleştirildiğini gördüm. Bilgisayarımda Kaspersky'ın aktif koruması açık bir şekilde olduğundan virüs olma ihtimalini düşük görsem de bunun sebebini merak ediyor.

Görev yöneticisini açın başlangıç'a gelin. Fotoğraf atın o zaman.
Orada da cortona, microsoft edge, realtek, skype, windows security notifaction ve your phone uygulamaları var bunlardan microsoft edge, skype, windows security ve your phone. Yayıncı ise windows corporation diyor. Realtek ve microsoft edge hariç hepsi devre dışı.

Orada da cortona, microsoft edge, realtek, skype, windows security notifaction ve your phone uygulamaları var bunlardan microsoft edge, skype, windows security ve your phone. Yayıncı ise windows corporation diyor. Realtek ve microsoft edge hariç hepsi devre dışı.
Microsoft Edge'ye sağ tıkla devre dışı bırak de.

Onu yapmak basit ancak bu olayın normal olup olmadığını soruyorum. Ben ilk defa karşılaştım 1 yıldır.
Normal. Devre dışı bırak de yeniden başlat bilgisayarını. Normal bir durum ben her ay karşılaşıyorum.
İşinize yaradıysa çözüm olarak işaretleyebilirmisin?.
1614858519796.png

Son mesajımın tam yanındaki 0 yazan yerin altında küçük aşşağıya bakan okun altında bir tik butonu olacak ona basabilirsin istersen.
@darknihilizmside

Son düzenleme:

Geri
Yukarı