Başlat Menüsüne Kısayol Ekleme?

@Silinen üye nun mesajındaki uygulama gayet iyi çalışıyor. Kullanmayacak olsam da öğrenmiş oldum 🙂
1582420810787.png

Gece gece beynimi yaktın bunların kenarları mavi işaretlediklerim gibi olsun diyorsun işaretlediklerininde kenarları mavi. Arada bi kart oyunu ile netflix var onun gibi olsun istiyorsun herhalde. Bunu anlatmak bu kadar zor olmamalı :D

Beyninizin yanmasına gerek yok gayet açıklayıcı biçimde yazdım ben. Siz anlamıyorsanız benim sorunum değil tabi :) En basit örnek vermem gerekirse yukarı da ki _yasin arkadaşımızın eklediği resimde MiPCSuite'nin iconu gibi olmasını istiyorum eklediğim oyunların kısayollarını. Açıklayıcı oldu sanırım?

Xboxdan minecraft oyununu oraya eklemeyi deneyin. Oluyorsa oyunları Xboxtan almanız gerekli. (Xbox gamepass vb.)

Uygunsuz Üslup
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Hocam çok sağolun tam da istediğim şey buydu. Resim ekliyorum çok güzel oldu bence. Bu arada videoyu tam izlemedim. Hemen programı indirip yaptım. Ama umarım bu ikonları biraz daha büyütme yolu vardır. Ya da bu program ile oluyordur. Cünkü tam izlemedim videoyu dediğim gibi. Tekrar teşekkür ederim size. Bir de şu kullandığım programları da bu şekil ekleyip ikonlarını değiştireyim öyle daha güzel duracak galiba.

2020-02-23_05-28-15.jpg

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Hocam tekrar rahatsız ediyorum kusura bakmayın yeni konu açmak istemedim. Anakartımın Dolby Digital desteği var. Windows 7'de anakartın sitesinde ki eski sürücüyü kurduğum zaman Dolby Digital Home Theater'de kuruluyor ama Windows 10'da hem kendi sitesindekini hemde Recep Baltaş'ın paylaşmış olduğu güncel sürücüler de yani hiç birinde bu program gelmiyor. Bu programı nasıl ekleyebilirim acaba? Sadece aşağıda ki ayar kısmı var o kadar. Normalde programı da kurulu olması gerekiyor bir sürü ayar yapabildiğimiz ama yok. Nasıl kurabilirim bu sisteme? 1909 Pro kullanıyorum.

2020-02-23_05-51-19.jpg

Normalde olması gereken program ve arayüzü;

dd-c.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Normalde olması gereken program ve arayüzü;
Microsoft Store üzerinden kendin de yükleyemiyor musun bu programları? Ben kullanmadığım için bilmiyorum.

Dolby Access'i yükledim, içinde Dolby Access for HT kurulumu da yapılabildiği gözüküyor ama dediğim gibi kullanmadığım için bilmiyorum. Uyumlu donanım olmadığı için deneyemiyorum da.
1582452124997.png

Haklısınız, biz azıcık safız. Sorunun ne olduğunu hemen anlayamıyoruz. Bir kaç mesaj yazıp soruyu detaylandırıp yardımcı olmaya çalışıyoruz. Safız ama yardımcı olmak istediğimiz için...
Siz kutucukların içindeki simge boyutunu büyütüp boş mavi alanın görünmemesini kaçıncı mesajda belirttiniz? @Silinen üye arkadaşın sadece ilk mesajınıza bakıp cevap verdiğini mi sanıyorsunuz? Nankörlük, başka bir şey değil.

Haklısınız, biz azıcık safız. Sorunun ne olduğunu hemen anlayamıyoruz. Bir kaç mesaj yazıp soruyu detaylandırıp yardımcı olmaya çalışıyoruz. Safız ama yardımcı olmak istediğimiz için...
Siz kutucukların içindeki simge boyutunu büyütüp boş mavi alanın görünmemesini kaçıncı mesajda belirttiniz? @Silinen üye arkadaşın sadece ilk mesajınıza bakıp cevap verdiğini mi sanıyorsunuz? Nankörlük, başka bir şey değil.

Dostum niye celalleniyorsun ki? Ben zaten konuda açık açık belirttim sorunu SS bile attım hatta attığım SS'leri editledim yani belirli olsun diye de işaretledim daha nasıl anlatabilirim ki? Size safsınız yada şöylesiniz böylesiniz diyen yok ki. Nankörlük başka birşey değil derken ne demek istediniz anlamadım ama sanırım kötü bir zamanda bu konuya cevap vermiş gibisiniz.

Microsoft Store üzerinden kendin de yükleyemiyor musun bu programları? Ben kullanmadığım için bilmiyorum.

Dolby Access'i yükledim, içinde Dolby Access for HT kurulumu da yapılabildiği gözüküyor ama dediğim gibi kullanmadığım için bilmiyorum. Uyumlu donanım olmadığı için deneyemiyorum da.

Yok hocam dediğiniz programı kurdum ama olmuyor setup kısmını da denedim ayarlanmıyor. Windows 7'de ki programı lazım bana. Windows 10'a kurabilen varmış sanırım ama ben bulamadım.

@231981 Yüklediysen ve çalışmıyorsa neden olur bilmiyorum ama yukarıda yüklemek için yardım istemişsin, bu yüzden sende olmadığını varsayıyorum. Aşağıdaki videonun açıklamasından gerekli dosyaları indirip yükleyebilirsin. Videodaki adımları uygulayarak yüklemeyi deneyince sorun çıkmadı bende.
1582574340605.png

@231981 Yüklediysen ve çalışmıyorsa neden olur bilmiyorum ama yukarıda yüklemek için yardım istemişsin, bu yüzden sende olmadığını varsayıyorum. Aşağıdaki videonun açıklamasından gerekli dosyaları indirip yükleyebilirsin. Videodaki adımları uygulayarak yüklemeyi deneyince sorun çıkmadı bende.

Şuan biraz sistemde işlerim var onları hallettikten hemen sonra bu verdiğiniz videoyu bir izleyeceğim hocam teşekkür ederim. Dediğim gibi bu programı sadece Windows 7 kullanabildim oda sadece anakartımın sitesinde ki sürücüyü kurunca geliyordu yani güncel bir sürücü kurunca Windows 7'de olsa gelmiyordu. İlginç olan şu ki Windows 8.1 ve 10 için de anakart sitesinde sürücü var onları kurunca yine gelmiyordu. Olursa eğer sizi bilgilendiririm. 👍

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı