Batı Afrika'nın en büyük ikinci camisi olan "Gana Millet Camii" Türkiye tarafından 10 milyon dolara yaptırıldı

Güzel haber cami hoşuma gitti ancak ülkemiz bu kadar kötü durumda iken başka ülkelere yüksek maliyetle cami yapmak ne kadar mantıklı çözemedim.

Devletin kendi halkının çıkarlarını düşünmesi yerine sanki ekonomisi iyi miş gibi diğer ülkelere yardım etmesi ne kadar acı. Önce kendi ülkende refahı arttır da sonra gene yardım edersin başka ülkelere.

SABIR

Dosya Ekleri

• CbmpsXbWwAAvSTw.jpg
    CbmpsXbWwAAvSTw.jpg
    50,1 KB · Görüntüleme: 20
Buyrun sizin seveceğiniz bir kaynak. Parayı konuşmamışlar ama Türkiye'nin emaneti olarak söz edilmiş. Gana'dan Türkiye'ye Gana Millet Camii ve Külliyesi teşekkürü
Haha. Çok güldüm. Ben AKP'li falan değilim. DW yani açılımıyla Deutschland News, Alman propaganda aracıdır. Faşistliğin dibini yaparlar. Ama kendileri melektir. Almanya'nın mülteci almaması gerektiğini ve çok fazla mülteci olduğundan bahseder. Ama Türkiye'yi Kapıkule gümrük kapısını açınca zulümcü devlet ilan etti. Ya da kendilerinin siyahi insanlara karşı olan dernekleri varken neymiş biz siyahi düşmanıymışız. Bir sürü siyahi arkadaşım oldu. Hiç biri ama hiç biri ırkçılık yaşamadı.
Bana sağcı solcu damgası vurmadan önce sorsaydın anlatırdım DW'nin saçmalığını.
@Motionless IN White Hocam sıkıntı mı var? TRT,BBC bu gibi kanallar ülkenin yandaş kanallarıdır. Devlet kanalları oldukları için aslında normaldir. Kusura bakmayın ama DW bu konuda çığır açmıştır. Yandaşlıktan propagandaya evrimleşmiştir.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı